موج
کدخبر : ۲۷۴۵۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274538

علیرضا مدرکیان خبر داد:

رئیس نظام پزشکی استان همدان از افزایش 10 درصدی تعرفه ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  علیرضا مدرکیان، رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان ضمن اشاره به 10 درصد افزایش تعرفه ویزیت پزشکان از یکم اردیبهشت ماه در همدان و  افزایش تعرفه هزینه‌های بستری، گفت: در بخش k حرفه‌ای که مربوط به دستمزد پزشکان است هیچ گونه افزایش تعرفه‌ای رخ نداده اما در بخش k فنی که مربوط به هزینه تجهیزات و کیت‌های آزمایشگاهی است، 25 درصد افزایش یافته است.

رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان در خصوص نرخ تعرفه‌های پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص ابراز کرد: تعرفه ویزیت پزشکان و دندانپزشکان عمومی 27 هزار تومان است که با ارائه دفترچه بیمه، 18 هزار و 100 تومان از بیمار دریافت می‌شود.

 

تعرفه ویزیت پزشکان و دندانپزشکان

مدرکیان افزود: تعرفه ویزیت پزشکان و دندانپزشکان متخصص نیز 41 هزار تومان است که درصورتیکه بیمار دارای دفترچه بیمه باشد حق پرداختی بیمار 29 هزار و 870 تومان است.

وی اضافه کرد: تعرفه ویزیت آزاد پزشکان فوق تخصص، فلوشیپ و متخصص روانپزشکی نیز 52 هزار تومان است که با ارائه دفترچه درمانی به 38 هزار و 560 تومان از بیمار دریافت می‌شود.

رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان با تاکید بر اینکه نصب افزایش تعرفه ویزیت پزشکان و تعرفه‌ها در اتاق انتظار و محل دید بیماران، الزامی است، تصریح کرد: درصورت بروز هر گونه تخلف، با پزشکان متخلف برخورد می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها