کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان از سرعت وزش باد در کبودراهنگ که به 110 کیلومتر در ساعت رسیده است، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمدحسن باقری‌شکیب، کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: با توجه به سرعت وزش باد در ۲۴ ساعت گذشته،  بیشترین سرعت وزش باد در کبودراهنگ با ۱۱۰ کیلومتر در ساعت و در همدان بیش از ۷۵ کیلومتر بوده است.

وی ادامه داد: ایستگاه مرکزی هواشناسی واقع در بلوار فرودگاه نیز سرعت وزش باد در برخی از نقاط را ۹۰ کیلومتر در ساعت تخمین زده است‌.
باقری‌شکیب با اشاره به شروع بارش‌ها تصریح کرد: از اواخر وقت امروز بارش باران از مناطق جنوبی استان شروع شده و تا روز آینده از شدت بالایی برخوردار خواهد بود.
وی با بیان اینکه  امروز شدت وزش باد نسبت به روز گذشته کاهش خواهد یافت عنوان کرد: بارش‌ها در مناطق جنوبی استان از جمله ملایر و نهاوند از شدت بالایی برخوردار خواهد بود به‌طوریکه آب گرفتگی معابر پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان بعد از اعلام  سرعت وزش باد  در پایان یادآور شد: دمای هوا در حال حاضر در  استان ۱۲ درجه سانتی‌گراد و در ۲۴ ساعت گذشته نیز از ۱۲ تا ۲۰ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.