موج
کدخبر : ۲۷۳۳۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-273365

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از ارسال پل فلزی ۱۰ متری به مناطق سیل زده لرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی پناهنده با بیان اینکه این اقدام در شرایط بحرانی و اضطراری به منظور قطع شدن راه‌های ارتباطی برخی محورهای مناطق سیل زده لرستان انجام شده است، اظهار داشت: این پل به شکل موقت بوده تا مردم و به ویژه امدادگران بتوانند به راحتی تردد کنند.

وی افزود: پل فلزی به طول ۱۰ متر از سوی این اداره کل از قبل تهیه شده که برای عبور و مرور مردم روستاهای اطراف شهرستان الیگودرز از طریق جرثقیل‌های سنگین امروز در محل تعبیه می‌شود.

پناهنده ادامه داد: مسیرهای عبور و مرور برخی از روستاهای الیگودرز در اثر وقوع سیل دچار آب شکستگی شده و نشست کرده که با وجود استقرار ماشین آلات سنگین و نیروهای امدادی این اداره کل بازگشایی شده و برخی نیز در حال اقدام است.

رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان نیز یادآور شد: پیش از این نیز این اداره کل پل‌های بتونی و نیوجرسی را از طریق دستگاه‌های کمرشکن و سایر ماشین آلات به مناطق سیل زده گلستان و لرستان ارسال کرده است.

آرش آزادی تأکید کرد: در مرحله نخست ۲ دستگاه مایلر، ۲ دستگاه تریلی، یک دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر به این استان ارسال شد.

وی اضافه کرد: در مرحله دوم نیز یک دستگاه پیکاپ، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه لودر و یک دستگاه تریلی عازم مناطق سیل زده لرستان شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها