موج
کدخبر : ۲۷۱۹۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271928

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان خبرداد:

مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با اشاره به خسارت های ناشی از سیلاب‌ها در استان همدان از برآورد آسیب وارده به مبلغ ۳۵۶۰۸۸۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در خصوص آمار و میزان خسارت‌های وارده به بخش کشاورزی استان همدان بر اثر بارش‌ها و سیلاب‌های اخیر اظهار داشت:

آخرین آمار بدست آمده از میزان خسارات وارده در اثر سیلاب‌ها در مورخ ۹۸.۱.۱۴ به مبلغ ۳۵۶۰۸۸۰ میلیون ریال بوده است و این رقم در حوزه‌های متفاوت کشاورزی استان همدان اتفاق افتاده است.

قره‌گوزلو در ادامه ضمن اشاره به حوزه‌های کشاورزی مورد آسیب در استان گفت: تخریب ۶۰۸۶ واحد جایگاه دام و انبار علوفه، تلف‌شدن ۶۰۲ راس دام سبک وسنگین، آبگرفتگی در ۴۶۵۶۵ هکتار محصولات زراعی و باغی و تخریب ۹۹ رشته قنات از آسیب‌های وارده به بخش کشاورزی استان بوده است. 

وی در پایان تصریح کرد: یک مزرعه پروش ماهی ۲۰ تنی و ۷۴ باب استخر ذخیره آب و ۳۷ دهنه پل و تخریب ۷۱۰  کیلو متر جاده بین مزارع و ۴ کانال انتقال آب و از بین رفتن یکصدوسی هزار بچه ماهی و ۵ تن ماهی.از خسارت‌های ناشی از  سیلاب‌ها و بارش‌های اخیر بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها