مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق استان همدان گفت: در حال حاضر 64 روستا در سطح استان بی‌برق هستند که اکیپ‌های عملیاتی در حال رفع مشکل آنها هستند

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق استان همدان اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی تمام نیروهای شرکت در حال آماده‌باش کامل هستند.

وی با اشاره به فعالیت‌ اکیپ‌ها افزود: 95 اکیپ عملیاتی برق در سطح استان همدان در حال فعالیت و خدمت‌رسانی به مردم هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق استان همدان تصریح کرد: در حال حاضر در مناطق شهری هیچ مشکلی نداریم و به‌طور کامل برق‌دار است.

وی با اشاره به وضعیت برق روستاها ادامه داد: در حال حاضر 64 روستا در سطح استان بی‌برق هستند که اکیپ‌های عملیاتی در حال رفع مشکل آنها هستند.

شهیدی یادآور شد: تعداد روستاها با توجه به شرایط جوی و اختلاف بارشی که در مناطق مختلف داریم متغیر است که امیدواریم با تلاش و همت نیروها قبل از تاریکی هوا تعداد قابل توجهی از روستاها برق‌دار شوند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر 5 روستا در همدان، 25 روستا در بهار، 3 روستا در تویسرکان، 14 روستا در نهاوند، 8 روستا در ملایر، 4 روستا در اسدآباد، 2 روستا در کبودراهنگ و 3 روستا در فامنین با قطع برق مواجه هستند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی نیروی برق استان همدان خاطرنشان کرد: صبح امروز در شهرستان بهار مشکلی وجود نداشت اما با توجه به شدت بارش و کولاک برف در مناطق روستایی تعدادی از فیدرها دچار مشکل شدند که نیروهای عملیاتی با برنامه‌ریزی دقیق و تقسیم کار در حال رفع آن هستند.

وی ضمن تقدیر از صبر و شکیبایی مردم ابراز داشت: از هم‌استانی‌های عزیز درخواست می‌شود در صورت مشاهده مشکل در تأسیسات برق آن را به سامانه تلفنی 121 اطلاع دهند.