موج

در آخرین نشست فرماندار اسدآباد با هیئت اندیشه‌ورز جوان در سال 97 مطرح شد:

در آخرین نشست هیئت اندیشه‌ورز جوان در سال 97 فرماندار اسدآباد بر بهره گیری از ایده‌ها و ظرفیت جوانان در حوزه میراث فرهنگی برای دست یابی به مطلوب‌ها تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، کریم حمیدوند در آخرین نشست با هیئت اندیشه ورزان جوان  درسال 97 از برگزاری جشنواره نان سنتی و کلره (کلوچه ) طی چند روز آینده در روستای چشمه قنداب خبر داد و افزود: جوانان شهرستان به کمک اداره میراث فرهنگی نقش موثری در حفظ و برگزاری باشکوه این جشنواره ها خواهند داشت.

وی با بیان اینکه تداوم و برگزاری هر چه بهتر  این جشنواره ها اجازه مصادره آن را به نام دیگر شهرستان ها نخواهد داد تصریح کرد: در حال حاضر روستای گردشگری حبشی نیز دارای موسیر بسیار مرغوبی بوده که از این محصول به عنوان یک برند برای این روستا می توان استفاده کرد .

فرماندار اسدآباد در ادامه با اشاره به 2 روستای خنداب و قاسم آباد  گفت: این دو روستا نیز به دلیل طبیعت بکر  و زیبای خود به نحوی به عنوان روستاهای گردشگری شهرستان اسدآباد مطرح بوده و این امر در دست پیگیری است و  این دو روستا مستعد ایجاد  پیست اسکی هستند و باید این ظرفیت ها را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.

حمیدوند خاطر نشان کرد: گردشگری ظرفیت گسترده و قابلیت نامحدود به جهت ایجاد فرصت‌های شغلی جدید را داراست که می‌توان در این زمینه از فکرها، ایده‌ها و ظرفیت جوانان در حوزه میراث فرهنگی برای دست یابی به مطلوب‌ها گام برداشت و این اتفاق منجر خواهد شد، جوانان با استفاده از ظرفیت گردشگری در راستای رشد و توسعه شهرستان  موفق‌تر ایفای نقش کنند.

وی با بیان اینکه در بحث رونق صنعت گردشگری  شهرستان مشارکت مردمی راهگشا خواهد بود خاطر نشان کرد: کمک جوانان در تقویت فرهنگ مشارکت  مردمی از نقش موثری برخوردار است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها