موج
کدخبر : ۲۶۶۸۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266802

رحیمی:

معاون توسعه مدیریت و منابع رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: یکی از عوامل ارتقای خدمات سرمایه انسانی هر مجموعه‌ای بهره‌مندی به موقع از حقوق و مزایا و رفاهیات است. در دانشگاه علوم پزشکی همدان تمام تلاش خود را به کار بردیم که حقوق و مزایا به موقع پراخت شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، بهروز‌ رحیمی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی توانستیم دستگاه‌ها را برای مرکز جامع سرطان همدان تامین کنیم و اگر این برنامه‌ریزی نبود اکنون با افزایش هزینه‌ها توانایی تامین این ابزار با بیش از 50 میلیارد‌تومان هم نداشتیم.

وی تصرح کرد: اگر مدیریت در امور باشد و این مدیریت هم همراه با صداقت و شفافیت انجام بگیرد، بدون شک در این صورت پرسنل آن مجموعه متوجه می‌شوند که دستگاه اداری برای کار و تلاش آنان اهمیت قائل است.

معاون توسعه مدیریت و منابع رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: یکی از عوامل ارتقای خدمات سرمایه انسانی هر مجموعه‌ای بهره‌مندی به موقع از حقوق و مزایا و رفاهیات است. در دانشگاه علوم پزشکی همدان تمام تلاش خود را به کار بردیم که حقوق و مزایا به موقع پراخت شود. در شرایط سخت مالی امسال توانستیم شرایط سفر به آستان مقدس حضرت رضا(ع) را برای کارکنان اجرا کنیم هر چند که 400 میلیون‌تومان هزینه داشت. امسال همچنین حدود 57 میلیارد تومان تسهیلات به کارکنان پرداخت کردیم.

رحیمی با اشاره به اینکه در پرداخت این تسهیلات هیچ تفاوتی بین کارکنان قائل نشدیم، ابراز کرد: دیگر هیچ بدهی مربوط به بازنشستگان سال 96 نداریم و امسال را هم تا مرداد‌ماه پرداخت کردیم. این فرایند مدیریتی شانسی نیست و با تلاش همت همه کارکنان بوده است.

وی اظهار داشت: حق اشعه، نوبت‌کاری نیرو‌های قراردادی، معاضدت قضایی، حق فنی، کارانه کارکنان و غیره را بر اساس دستور‌العمل هیات امنا پرداخت کردیم. در حالیکه بیش ازسه میلیارد تومان بار مالی برای دانشگاه داشت. باید نیرویی انسانی شاغل در محیط کار دانشگاه حس که محیط کار خانه اوست و برای او و خانواده‌اش اهمیت قایل هستند، اینکار حس هویت به نیروی فعال در محیط کار می‌دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه 16ماه است که کارانه را به صورت منظم پرداخت کردیم، گفت: هم برای پرداخت در اسفند هم برنامه‌ریز شده است که به موقع پرداخت شود. از ابتدای سال 96 حتی یک‌ریال برای تامین بدهی بازنشستگان از خزانه دریافت نکردیم اما بدهی بازنشستگان را پرداخت کردیم.

رحیمی اضافه کرد: بهر‌ه‌برداری از 110 طرح عمرانی در سال جاری و فعالیت برای تحقق 60 تا 70 طرح عمرانی دیگر در آتی کار ساده‌ای نیست و فقط با تلاش محقق خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها