موج
کدخبر : ۲۶۵۸۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265870

در هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور :

در هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور اتفاق افتاد: تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان با این یک امتیاز ارزشمند با ۳۴ امتیاز به تنهایی در صدر جدول گروه ب قرار گرفت و تیم فوتبال پاس همدان نیز ۲۷ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر در رده سوم جای خوش کرد تا شانس حضور در رده دوم را در بهترین موقعیت از دست بدهد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، در هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم فوتبال پاس همدان در یک دیدار بسیار حساس و شش امتیازی در همدان برابر تیم قدرتمند و صدرنشین گل گهر سیرجان به میدان رفت تا بتواند با کسب پیروزی در این دیدار خانگی خود را به صدر جدول نزدیک کند.

در نیمه نخست این مسابقه دو تیم بازی کسل‌کننده‌ای را ارائه دادند و باوجود اینکه تیم فوتبال پاس در این دیدار میزبان بود نتوانست در نیمه اول کاری را صورت دهد و تیم فوتبال گل گهر نیز از ابتدای مسابقه نشان داد که تنها برای کسب مساوی و حداقل امتیاز به همدان سفر کرده است.

نیمه اول مسابقه دو تیم با نتیجه صفر به صفر به رختکن رفتند اما با آغاز نیمه دوم این پاسی‌ها بودند که برای زدن گل به آب‌وآتش زدند که در این دیدار شش امتیازی دست‌پر از زمین مسابقه خارج شوند تا اینکه حملات متعدد پاس در دقیقه ۶۴ به بار نشست و آرمین طلایی منش به زیبایی با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل زیاد طول نکشید و در دقیقه ۷۰ سیرجانی‌ها این گل خورده را جبران کردند تا بازی به تساوی کشیده شود و درنهایت تا پایان بازی پاسی‌ها هرچه زدند به در بسته خوردند تا این دیدار با نتیجه یک‌بریک به پایان برسد.

تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان با این یک امتیاز ارزشمند با ۳۴ امتیاز به تنهایی در صدر جدول گروه ب قرار گرفت و تیم فوتبال پاس همدان نیز ۲۷ امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر در رده سوم جای خوش کرد تا شانس حضور در رده دوم را در بهترین موقعیت از دست بدهد.

اما دیگر نماینده فوتبال همدان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در گروه الف امروز در یک دیدار بیرون از خانه به مصاف تیم قدرتمند داماش گیلان رفته بود که درنهایت در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا شرایط در پایین جدول برای این تیم پیچیده شود.

در هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال کشور و در گروه ب تیم فوتبال پاس همدان در یک دیدار بیرون از خانه چهارشنبه ۸ اسفند به مصاف شهرداری فومن خواهد رفت و تیم فوتبال شهرداری در همدان از گروه الف سه‌شنبه ۷ اسفند در ورزشگاه شهدای قدس همدان میزبان خوشه طلایی ساوه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها