موج
کدخبر : ۲۶۵۴۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265461

فرمانده انتظامی استان همدان:

سردار بخشعلی کامرانی گفت: در پی اجرای طرح های مختلف مبارزه با قاچاق کالا کارکنان انتظامی شهرستان بهار از ابتدای بهمن ماه تاکنون موفق به کشف ۵ محموله دام و طیور قاچاق در محور های مواصلاتی این شهرستان شده اند

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار بخشعلی کامرانی گفت: در پی اجرای طرح های مختلف مبارزه با قاچاق کالا کارکنان انتظامی شهرستان بهار از ابتدای بهمن ماه تاکنون موفق به کشف ۵ محموله دام و طیور قاچاق در محور های مواصلاتی این شهرستان شده اند.

سردار کامرانی صالح افزود: این محموله ها شامل ۶ هزار قطعه طیور، ۵ راس گاو  و ۱۴ راس گوسفند مولد بوده که ارزش آن ها توسط کارشناسان یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برآورد شده و ۶ متهم در این خصوص به مرجع قضایی معرفی شده اند.

فرمانده انتظامی استان همدان همچنین از توقیف ۲۷ راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در شهرستان اسدآباد خبر داد.

وی گفت: ماموران پاسگاه انتظامی یوسف آباد و همچنین بخش انتظامی پیرسلمان با گشت زنی تلفیقی، طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز را اجرا و حین کنترل خودروهای عبوری در میدان سید جمال به ۲ دستگاه وانت نیسان مشکوک و آن ها را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی های صورت گرفته از این خودروها، ۲۷ راس گوسفند  قاچاق و فاقد مجوز کشف و دام های توقیفی به اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد تحویل شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه ارزش دام های کشف شده برابر نظر کارشناسان ۵۵۰ میلیون ریال برآورد شده است، در ادامه گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس ۲۲ نفر از اعضای باند سرقت خودرو، مالخر و سند نمره کار دستگیر و از آنان ۶۸ دستگاه خودروی مسروقه کشف شد.

سردار کامرانی صالح گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهر همدان، دستگیری سارقان به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس مبارزه با سرقت همدان با انجام اقدامات فنی و پلیسی، اعضای ۴ باند سرقت خودرو که در استان های تهران، البرز، همدان و کرمانشاه فعالیت مجرمانه داشتند را شناسایی کردند.

وی بیان کرد: در عملیات ضربتی پلیس، ۲۲ نفر از اعضای این باندها از قبیل سارق، مالخر و سند نمره کار دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۶۸ دستگاه خودرو سرقتی کشف شد.

وی بیان کرد: در این رابطه تعدادی از مالکان خودروها شناسایی و پس از انجام اقدامات قانونی، خودروها به آن ها تحویل خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها