موج
کدخبر : ۲۶۵۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265270

فرمانده انتظامی استان همدان:

فرمانده انتظامی استان همدان: در پی وقوع چند فقره سرقت خودروهای سنگین در شهر همدان گفت: با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی، یکی از سارقان خودروهای سنگین که به تازگی از زندان آزاد شده بود در خصوص این سرقت ها شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی نامبرده و یکی از همدستانش در حال اوراق کردن یک دستگاه کامیون مسروقه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار بخشعلی کامرانی گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت خودروهای سنگین در شهر همدان گفت: با انجام تحقیقات و شگردهای پلیسی، یکی از سارقان  خودروهای سنگین  که به تازگی از زندان آزاد شده بود در خصوص این سرقت ها شناسایی و با تعقیب و مراقبت شبانه روزی نامبرده و یکی از همدستانش در حال اوراق کردن یک دستگاه کامیون مسروقه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی افزود: متهمان در بازجویی های فنی و تخصصی به سرقت و اوراق کردن ۶ دستگاه کامیون اعتراف کردند و سارقان کامیون تمام محل های سرقت بازسازی، مالباختگان شناسایی و ۲ نفر از خریداران اموال مسروقه نیز دستگیر و ۴ دستگاه کامیون سرقتی از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به این که ارزش ریالی اموال کشف شده تقریبا ۲۰ میلیارد ریال است که همگی به صاحبان آن ها تحویل شدند، گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی همچنین از دستگیری یک فرد قمه به دست که اقدام به تخریب شیشه خودروی های عبوری کرده بود، خبر داد و گفت: در پی اعلام خبر تخریب شیشه خودروهای عبوری توسط یک فرد قمه به دست در یکی از خیابان های شهر همدان، اکیپی از ماموران یگان عملیاتی ۱۱۰ به محل اعزام شدند.

سردار کامرانی صالح افزود: با حضور ماموران مشخص شد فردی به هویت معلوم در حال شکستن شیشه خودروهای عبوری با یک قمه است که بلافاصله ماموران متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ کامرانی بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری و شکایت افراد متضرر، پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار قانونی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان همدان در پایان گفت: نیروی انتظامی با تمام توان و اقتدار خود در برابر افراد شرور و متجاوز به حقوق مردم خواهد ایستاد و این افراد بدانند که عاقبت شرارت ها و مزاحمت های آن ها میله های زندان خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها