موج
کدخبر : ۲۶۴۴۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264446

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان :

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان خبرداد: راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در شهر همدان از ساعت۱۰ صبح با اجتماع مردم در میدان امامزاده عبدا... آغاز و در مسیرهای بلوار کاشانی، پل شهید صوفی، بلوار خواجه رشید، میدان آرامگاه بوعلی، پیاده راه بوعلی و اجتماع با شکوه در میدان امام (ره) برگزار خواهد شد.

 به گزارش خبرگزاری موج همدان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با صدور اطلاعیه ای مکان و مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را در همدان اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است : راهپیمایی بزرگ و شکوهمند سالروز پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در همه شهرستانها و شهرها و روستاهای استان صبح روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه با حضور حماسی مردم با بصیرت دارالمومنین استان برگزار خواهد شد.

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در شهر همدان از ساعت۱۰ صبح با اجتماع مردم در میدان امامزاده عبدا... آغاز و در مسیرهای بلوار کاشانی، پل شهید صوفی، بلوار خواجه رشید، میدان آرامگاه بوعلی، پیاده راه بوعلی و اجتماع با شکوه در میدان امام (ره) برگزار خواهد شد.

همچنین در مراسم پایانی و گردهمایی بزرگ مردم همدان آیت الله سیداحمد خاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران  سخنرانی خواهد کرد.

 

عکاس:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها