English

بهره برداری از مدرسه ۶ کلاسه مهرگان در بندرلنگه

با حضور مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه، پیرایش خیر نیک اندیش وجمعی از مسوولین شهرستان بندرلنگه مدرسه 6 کلاسه روستای مهرگان در شهرستان بندرلنگه به بهره برداری رسید.

بهره برداری از مدرسه 6 کلاسه مهرگان در بندرلنگه
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان

، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی مدارس استان هرمزگان در این مراسم اظهار کرد: مدرسه 6 کلاسه روستای مهرگان در شهرستان بندرلنگه توسط اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان و با مشارکت خیر با اعتباری بالغ بر90میلیارد ریال احداث شده است.

وی با اشاره به اینکه این مدرسه 6 کلاسه با زیربنایی بالغ بر 467 متر مربع احداث شده است، خاطرنشان ساخت: با بهره برداری از این مدرسه تعداد 150دانش آموز از فضای آموزشی ایمن و استاندارد در شهرستان بندرلنگه برخوردار شدند.

این مسوول همچنین به رشد 5 برابری اعتبار مصوب سفر دور دوم رییس جمهور در حوزه مدرسه سازی اشاره کرد و افزود: رقمی افزون بر ۱۹۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای مدرسه سازی در هرمزگان در سفر دور رییس جمهور تصویب شد که این اعتبارات شامل تکمیل طرح‌ها، توسعه و نوسازی فضاهای آموزشی و پرورشی، تجهیزات مدارس و هنرستان ها می شود.

به گفته باوقار، 400 میلیارد تومان مصوب دور اول سفر رییس جمهور محترم به استان هرمزگان در حوزه مدرسه سازی بود که در سفر دوم 1900 میلیارد اعتبار برای مدرسه سازی در هرمزگان تصویب شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به سرانه فضای آموزشی در کشور که ۵/۲ بوده و در استان ۴/۸ مترمربع می باشد، اشاره کرد و افزود: از ابتدای دولت سیزدهم در استان هرمزگان416 پروژه در قالب 1500 کلاس درس احداث شده است و200 پروژه در قالب 800 کلاس درس مربوطه به بسته سفر ریاست جمهور بود که با تحویل این کلاسهای درس در این سفر سرانه فضای آموزشی در استان به 5 مترمربع افزایش یافت.

گفتنی است؛ این مدرسه در قالب شش کلاس درس، فضای اداری،پرورشی و بهداشتی و سرایداری می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه