English

قهرمانان اسکیت‌باز جنوب کشور مشخص شدند

رئیس هیات اسکیت استان هرمزگان از پایان مسابقات اسکیت سرعت قهرمانی استان‌های جنوب کشور در بندرعباس خبر داد.

قهرمانان اسکیت‌باز جنوب کشور مشخص شدند
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان

، رضا نظری، رئیس هیات اسکیت استان هرمزگان اظهار کرد: این سری از رقابت‌های اسکیت قهرمانی کشور با حضور 20 تیم ورزشی از استان‌های هرمزگان، کرمان، فارس، بوشهر و جزیره کیش برگزار شد.

نظری با بیان اینکه در این دوره 257 ورزشکار در 6 رده سنی و در دو بخش آقایان و بانوان با یکدیگر به رقابت پرداختند، اضافه کرد: نفرات برتر این رقابت‌ها در اردوی تمرینی که اسفندماه در بندرعباس برگزار خواهد شد، شرکت می‌کنند.

وی در ادامه ضمن گلایه‌مندی از مسئولان درباره نبود پیست استاندارد در شاخه فری‌استایل، اسکیت برد و سالن رول‌بال در استان خاطرنشان کرد: در اسفند ماه سال جاری میزبان اردو استعدادهای برتر جنوب کشور در رشته سرعت هستیم و این در حالی است که تنها پیست اسکیت استان که در بوستان ولایت واقع شده نیازمند ترمیم و بازسازی است.

رئیس هیئت اسکیت استان هرمزگان همچنین به فعالیت 17 ساله اسکیت استان اشاره کرد و و افزود: در این مدت هرمزگان در شاخه‌های اسکیت سرعت توانسته جایگاه‌های بسیار خوبی را در کشور تصاحب کند و در هرمزگان استعدادهای بسیاری وجود دارند که اگر هدایت شوند و زیرساخت‌های لازم برای فعالیت آن‌هت فراهم شود، می‌توانیم شاهد مدال‌آوری آن‌ها در سطح کشور و بین‌المللی باشیم.

رضا نظری در ادامه از عضویت پنج اسکیت‌باز هرمزگانی در تیم ملی کشور خبر داد و گفت: تیم آقایان هرمزگان در سال گذشته نایب قهرمان کشور شد و هر چند ورزشکاران هرمزگانی به تیم ملی راه یافتند، اما به‌دلیل نبود حمایت کافی از اعزام به مسابقات آسیایی باز ماندند. 

در سری رقابت‌های اسکیت سرعت استان‌های جنوب کشور و در رده سنی اول متولدین 95 به بالا کیان ملایی از شیراز فارس اول شد، کارن تورع از شیراز فارس عنوان دومی را به‌دست آورد و آرتین دوماری از تیم اوکو جیرفت کرمان به مقام سومی رسید.

در رده سنی دوم متولدین 94-93 محمدرضا درفشانیان از تیم شیراز فارس، آدرین طهماسبی‌نیا از تیم اسکیت پلاشی فارس و آروین افتخار از تیم نیترو اسکیت (فسای فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.

سورنا قاسم‌پور از تیم پرشین فارس، هرمزگان صدرا جهانگیری از تیم نظری جوان هرمزگان و فارس پرشین رادمهر زارع از تیم پرشین فارس نیز موفق شدند عناوین اول تا سوم رده سنی سوم متولدین 92-91 را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی رده سنی چهارم متولدین 90-89 نیز کوروش رضایی از تیم ستارگان بوشهر اول شد، امیرحسین عباسی‌پور از تیم اسکیت پلاشی فارس دوم و حسین ابراهیم‌پور از تیم نظری جوان هرمزگان عنوان سومی را کسب کرد. 

در رده سنی پنجم متولدین 87-88، رضا رحیمی از تیم اسکیت پلاشی فارس اول شد، کرمان کیان گنجعلی از تیم خانه اسکیت کرمان دوم و فارس رضا بی‌باک از تیم سام اسکیت فسای فارس عنوان سومی را به‌دست آورد. 

رده سنی ششم متولدین 86-83 محمد متین راهپیما، امیررضا شهبازی و محمدامین صمیمی‌فر هر سه از تیم اسکیت پلاشی فارس به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش بانوان و در رده سنی اول متولدین 95 به بالا نیز هانا نعمت الهی از تیم پرشین فارس، نورا زیارتی از تیم ستارگان بوشهر و زهرا شهرآشوب از تیم جهان اسکیت فارس به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.

پارمیس جعفری از تیم اسکیت پلاشی فارس، نورا بهشتی از تیم باشگاه رجبی کرمان و آرمیتا غفاری از تیم شیراز فارس به ترتیب عناوین اول تا سوم رده سنی دوم متولدین 94-93 را به‌دست آوردند.

در رده سنی سوم، متولدین 92-91 آندیا بهرامیان از تیم اسکیت پلاشی فارس اول شد، روژان باباملکی از تیم اسکیت پلاشی فارس به مقام دوم رسید و شادان نادری‌پور به همراه دلسا حاتمی هر دو از تیم نظری جوان هرمزگان عنوان سوم مشترک را به‌دست آوردند.

در رده سنی چهارم، متولدین 90-89، هستی صبوری از تیم نیترو اسکیت فسا فارس اول شد، ترنم طغرلی از تیم اسکیت رکورد سیرجان کرمان دوم و شارمین انگالی از تیم لوتوس بوشهر به مقام سومی رسید.

در رده سنی پنجم متولدین 87-88 روژان رمضانی از تیم باشگاه رجبی کرمان، سوریا ملک‌پور از تیم اسکیت پلاشی فارس و الناز مختاریان از تیم نظری جوان هرمزگان به ترتیب عناوین اول تا سوم را به‌دست آوردند.

در رده سنی ششم متولدین 86-83 نیز فاطمه عابدی و حنانه بحرانی‌فرد هر دو از تیم اسکیت‌ پلاشی فارس اول و دوم شدند و گلسا سجادی از تیم شیراز سید نیز به مقام سومی بسنده کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه