English

آزاد سازی ۲۱ زندانی جرائم غیرعمد در روز پدر به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس

به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس 21 زندانی در روز ولادت حضرت علی(ع) به آغوش خانواده هایشان بازگشتند.

آزاد سازی 21 زندانی جرائم غیرعمد در روز پدر به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان

، 21 زندانی شامل 20 مرد و یک زن در هرمزگان و در روز میلاد حضرت علی(ع) با همت شرکت نفت ستاره ی خلیج فارس و کارمندان آن، آزاد و به آغوش خانواده  هایشان بازگشتند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس ضمن تبریک روزپدر و میلاد با سعادت حضرت علی (ع) بیان کرد: به برکت امروز پدرانی آزاد می شوند که می توانند در روز پدردر میان فرزندانشان باشند و از خداوند می خواهیم و انتظار داریم که زندانیان پس از خروج از زندان به گرم آغوش خانواده هایشان بازگردند.

وی افزود: داشتن حس حمایت و پشتوانه مالی برای هر فردی ضروری است و با فراهم کردن شرایط مطلوب اشتغال زایی می توان به پیشگیری از انجام برخی از اجرام کمک کرد که امیدواریم زیرساخت های آن برای افراد فراهم شود.

 جعفرپور ادامه داد: امیدواریم زندان آموزشکده ی خوبی ها باشد، بگذاریم که باب خیر باز بماند و کسانی که به آغوش اجتماع باز می گردند بتوانند از آموزه هایی که در این مدت یاد گرفته اند استفاده کنند، در جامعه جذب شوند و فرد موثری برای جامعه باشند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با حساسیت و کمک افراد دغدغه مند در این راستا تعداد 21 زندانی به آغوش خانواده هایشان باز می گردند که که 5 نفر از آنها از باب قصاص آزاد شده اند .

در این راستا رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و رئیس کل زندان بندرعباس از مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بابت این اقدام، تقدیر و تشکر کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه