English

اجرای ۸۸۶ پروژه روستایی توسط دهیاری های هرمزگان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان از اجرای ۸۸۶ طرح روستایی توسط دهیاران استان خبر داد و گفت: غالب این طرح ها با هدف توسعه و رونق اقتصادی روستاها برنامه ریزی و توسط دهیاری ها اجرا شده است.

اجرای 886 پروژه روستایی توسط دهیاری های هرمزگان
به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان

، محمد مرودی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در نشست کشوری مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های کشور، با اشاره به حمله تروریستی به گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: حادثه تلخ و ناگوار حمله تروریستی به گلزار شهدای کرمان در مراسم سالگرد شهادت سردار دلها قاسم سلیمانی دل همه مردم ایران را به درد آورد. 

وی با اشاره به ظرفیت های استان هرمزگان خاطر نشان کرد: هرمزگان سومین استان کشور به لحاظ آمار روستایی است و ۱۲۷۵ روستا در استان با ظرفیت های قابل توجه و منحصر به فرد وجود دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ادامه داد: امسال ۸۸۶ پروژه روستایی توسط دهیاری ها در سطح استان اجرا شده است و حاصل آن رضایت مندی مردم بوده  است.

مرودی با بیان اینکه کارهای خوب و ارزشمندی در حوزه روستایی در سطح استان انجام شده، افزود: در کنار عملکرد خوب در این حوزه در روستاها استان مشکلاتی از قبیل تعمیر و نگهداری وسائل آتش نشانی در روستاها وجود دارد که در این مورد نیز می توان با تعریف روستای معین به عنوان مرکز آتش نشانی در میان چند روستا این مشکل را رفع کرد که امیدوارم این مورد در این نشست دو روزه مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به ایجاد مناطق گردشگری و رونق روستاهای منطقه گفت: در هرمزگان ۱۰ پهنه ساحلی با رویکرد گردشگری شناسایی شده که  با راه اندازی مناطق گردشگری در این پنه ها می توان موجبات توسعه و رونق اقتصادی روستاهای پیرامون این مناطق را ایجاد کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطر نشان کرد: جا دارد همین جا از تمامی مدیران کل دفاتر روستایی و شوراهای استانداری ها دعوت کنم که از مناطق دیدنی و منحصر به فرد  استان هرمزگان بازدید داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه