موج
کدخبر : ۳۷۳۷۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373727

سید احسان قنادزاده مطرح کرد؛

رئیس اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان از رشد بیش از ۱۸ درصدی مصرف گاز در هرمزگان درسال ۹۹ به مدت مشابه سال ۹۸ خبرداد.

به گزاش خبرگزاری موج هرمزگان، سید احسان قنادزاده رئیس اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان، میزان مصرف گاز طبیعی در سال ۹۹ در این استان را ۷ میلیارد و۶۸۳ میلیون و ۳۵۵ هزار متر مکعب اعلام کرد و افزود: این میزان مصرف گاز در سال گذشته به مدت مشابه سال  ۹۸، بیش از ۱۸ درصد رشد داشته است.

وی اظهارکرد:  از این مقدار گاز مصرفی، مصارف نیروگاه ها با بیش از ۴۱درصد، خانگی با  ۲۳.۴درصد، CNG  با ۳.۳درصد و  صنعتی با  ۵. رشد به نسبت سال ۹۸، همراه بوده است.

قنادزاده بیان کرد: یکی از دلایل افزایش مصرف گاز در بخش خانگی در سال گذشته، گازرسانی به شهر رودان و ۱۶ روستای شهرستان پارسیان بوده که از این نعمت خدادادی برخوردارشده اند.

رئیس اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان تصریح کرد: همکاران ما در شرکت گاز استان هرمزگان با آمادگی کامل و  به صورت شبانه روزی در تلاشند تا با مدیریت صحیح و بهینه توزیع گاز، امکان بهره مندی پایدار از این نعمت الهی  را برای همه مشترکان استان فراهم کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها