موج
کدخبر : ۳۵۳۰۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353010

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان مطرح کرد؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: با آغاز طرح برق امید فرصت مناسبی برای اصلاح الگوی مصرف برق مشترکان ایجاد شد تا با مصرف بهینه، در ردیف مشترکان کم مصرف قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هاجر عبدی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان هرمزگان در نشست شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان گفت: طرح برق امید از ابتدای آبان همزمان با سراسر کشور آغاز شد که براساس آن مشترکانی که طبق الگوی تعیین شده برق مصرف کنند، برق آنها رایگان محاسبه می شود. به گفته وی، مشترکانی که در ماه های گرم سال مصرف ماهانه آنها کمتر از ۴۰۰ کیلووات و در ماه های سرد کمتر از ۸۰ کیلووات باشد در ردیف مشترکان کم مصرف قرار می گیرند و برق آنها رایگان محاسبه می شود. 

هاجر عبدی با اشاره به این که اطلاع رسانی، آگاه سازی و ایجاد تعرفه های تشویقی مهمترین ابزار اجرای این طرح هستند اظهار داشت: مشترکان با استفاده از فرصت مناسبی که در این طرح اجرا شده، مصرف خود را مدیریت کرده و به جمع مشترکان کم مصرف اضافه شوند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق نیز در این نشست به روش های جدید خدمات قابل ارائه به متقاضیان و مشترکان برق اشاره کرد و افزود: شرکت توانیر با هدف سهولت در دریافت خدمات مشترکان برق در کل کشور، سامانه موبایلی طراحی و منتشر نموده که تمام خدمات از ابتدای درخواست انشعاب تا نصب و خدمات صورتحساب در این سامانه قابل دسترسی و پیگیری است. 

مهرداد حاجی زاده افزود: مشترکان می توانند با نصب اپلیکیشن برق من بر روی تلفن های همراه خود بدون مراجعه به ادارات برق درخواست های خود را ثبت و پیگیری نمایند. وی هدف از ارائه این سامانه را گسترش خدمات الکترونیک و حذف مراجعه ارباب رجوع به ادارات برق عنوان کرد.

در ادامه این نشست نیز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان و رئیس شورای اطلاع رسانی استان با تاکید بر ایجاد فضای تعامل و همکاری تمام دستگاه ها در اجرای طرح ها و خدمات قابل ارائه به مردم گفت: دستگاه های خدماتی با تعامل و هماهنگی میتوانند خدمات خود را به بهترین شکل به مردم ارائه دهند و بستر خدمات رسانی را تسهیل کنند.

دکتر سعید ناجی ضمن تاکید بر استفاده از همه ظرفیت ها در اطلاع رسانی خدمات قابل ارائه به مردم و همچنین سایر دستاوردها و فعالیت های انجام شده ، از دستگاه های دولتی و خدماتی خواست زیرساخت های ارائه خدمات را به گونه ای ایجاد کنند تا مردم بدون نیاز به حضور در ادارات و از طریق روش های نوین و غیرحضوری خدمات خود را دریافت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها