موج
کدخبر : ۳۵۲۵۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352537

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به نیاز شهر بندرعباس ، افزوده شدن منطقه جدید شهری و پاسخ به درخواست های شهروندان ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید مخازن جدید زباله اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسماعیل موحدی نژاد معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به نیاز شهر بندرعباس ، افزوده شدن منطقه جدید شهری و پاسخ به درخواست های شهروندان ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای خرید مخازن جدید زباله اختصاص یافت.

اسماعیل موحدی نژاد افزود: اکنون روزانه ۴۰۰ تن زباله در بندرعباس تولید می شود که به نسبت جمعیت، میزان آن بالاست و به همین دلیل نوسازی و توسعه مخازن در الویت برنامه ها قرار گرفته است.

وی بیان کرد: جایگزینی و یا در مواردی تعمیر مخازن زباله یکی از ضروریت های امروز شهر بندرعباس محسوب می شود که در برخی نقاط نواقص آن موجب انباشت زباله تا زمان جمع آوری شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس اظهار کرد: جمع آوری به موقع زباله در شهر با استفاده از ماشین آلات ، نیروی انسانی و امکانات موجود در صدر برنامه های خدمات شهری ، شهرداری های مناطق و نواحی قرار دارد.

موحدی نژاد با تاکید بر اینکه اکنون خرید هر مخزن زباله بیش از شش میلیون تومان هزینه می برد افزود: نیاز است تا هم شهروندان و هم نیروهای تنظیف شهری در حفظ و نگهداری این مخازن بیش از گذشته کوشا باشند.

وی اضافه کرد: در برخی نقاط نیز مخازنی را که تنها چرخ های آن ها معیوب شده اند تعمیر و بازسازی می شوند تا مورد استفاده بهتری قرار گیرند.

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس همچنین از شهروندان درخواست کرد به منظور جلوگیری از انباشت زباله در محلات از قرار دادن زود هنگام زباله در مخازن پیش از ساعت ۲۱ خودداری کنند.

موحدی نژاد در پایان یادآور شد: اگر شهروندان در هر نقطه از شهر با انباشت زباله مواجه شدند به سامانه ۱۳۷ شهرداری بندرعباس اطلاع دهند تا نسبت به جمع آوری آن ها در کمترین زمان ممکن اقدام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها