موج
کدخبر : ۳۴۹۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349718

در راستای بهبود وضعیت ورزش بدنسازی و پرورش اندام هرمزگان؛

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام هرمزگان، با مومنی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و حقگو مدیر ورزش جزیره قشم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، از آنجایی که ورزش بدنسازی و پرورش اندام مورد استقبال جوانان در رده های سنی مختلف قرار گرفته، حسین اخلاقی رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام هرمزگان سعی در فراهم کردن بستر مناسب و دسترسی راحت علاقمندان به این رشته ورزشی است.

اخلاقی در این نشست اظهار داشت:،از آنجایی که رشته بدنسازی در دنیای امروز برای ارتقا سطح عملکردی تمام رشته ها ضروری بوده، و علاقه مندان به این رشته باید با علم وارد شوند و با فراز و فرودهای آن آشنا شوند، هیات بدنسازی و پرورش اندام استان، تمام سعی خود را  بر این مهم متمرکز کرده است که دانش افزایی لازم در  زمینه بدنسازی انجام شود.

در این دیدار و نشست صمیمانه در راستای تعامل هرچه بیشتر سازمان منطقه آزاد قشم با هیات  بدنسازی و پرورش اندام استان جهت پیشرفت به ارتقا سطح کیفی ورزش بدنسازی و پرورش اندام استان پرداختند تا علاوه بر ایجاد بستر مناسب و فراهم ساختن شرایط ایده آل برای تمرین و آمادگی ورزشکاران بومی این رشته در استان جهت برگزاری مسابقات ، سمینارها و همایش و تورنمت های کشوری و بین المللی  و همچنین استفاده  از ظرفیت های مناطق آزاد به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان این دیدار نیز حسین اخلاقی ضمن قدردانی از رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، با اهدا لوح سپاس بر تداوم همکاری ها تاکید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها