موج
کدخبر : ۳۳۸۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338199

معاون امور فرهنگی کمیته امدادامام خمینی(ره) هرمزگان گفت: ۳۲۶ دانش آموز مستعد و دارای مدل ۱۸ به بالای ساکن مناطق محروم استان از آموزش‌های رایگان آمادگی کنکور سراسری ۹۹ بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عیسی زارعی معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان، گفت: آموزش‌ها با حمایت کمیته امداد وهمکاری موسسه‌های آموزشی معتبر به صورت کارگاهی و کلاس‌های غیرحضوری و مجازی به دانش آموزان پایه دوازدهم در رشته‌های ریاضی- فیزیک، علوم انسانی و علوم تجربی ارائه شد.

وی بیان داشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی حضوری و همچنین در راستای کمک به برقراری عدالت آموزشی در جامعه، کمیته امداد جهت ارتقای علمی دانش آموزان مستعد تحت حمایت این نهاد و کمک به راه‌یابی آن‌ها به دانشگاه‌های کشور جهت ادامه تحصیل، اقدام به عقد تفاهم‌نامه همکاری با موسسه‌های آموزشی معتبر به‌منظور بهره‌مندی این دانش آموزان از خدمات آموزشی و آمادگی کنکور، کرده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: درحال حاضر تعداد ۲۱ هزار و ۶۴۱ دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی و همچنین چهارهزار و ۱۴۴ دانشجو در دانشگاه‌های مختلف استان از خدمات حمایتی و فرهنگی این نهاد بهره‌مند هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها