موج
کدخبر : ۳۳۶۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336659

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از تصادف دو دستگاه تانکر حامل سوخت مواد نفتی با یکدیگر در محور بندرعباس- بندرخمیر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسن امینی زاده معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از تصادف دو دستگاه تانکر حامل سوخت مواد نفتی با یکدیگر  در محور بندرعباس- بندرخمیر خبر داد و گفت: مرکز 125 آتش نشانی در ساعت ۱۸:۱۵ امروز از وقوع این حادثه مطلع شده و بلافاصله با همکاری تیم عملیاتی آتش نشانان منطقه ویژه اقتصادی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، آتش نشانی های کشتی سازی، فولاد، بندرشهید رجایی عملیات اطفای حریق آغاز شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه  آتش نشانان از ایستگاه شماره ۲ بندرعباس نیز به محل اعزام شدند، عنوان کرد: راننده یکی از تانکرها که مصدوم شده بود توسط اورژانس به مراکز درمانی اعزام شد.

امینی زاده ادامه داد: بر اثر این برخورد حریق گسترده ای صورت گرفت که اطفای آن ۲ ساعت با تلاش آتش نشانان مجموعه های ذکر شده به طول انجامید و به طور کامل اطفا صورت پذیرفت.

گفتنی است؛ در این حادثه محور بندرعباس- بندرخمیر به طور کامل بسته شده بود که سریعاً با تلاش ماموران راهور و پلیس راه، مسیر دیگری تا پایان عملیات اطفا و تخلیه سوخت جایگزین شد.

هم اکنون آتش نشانان به صورت کاملاً آماده تا پایان عملیات تخلیه سوخت در محل حضور دارند.

علت سانحه توسط پلیس راهور در دست بررسی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها