موج
کدخبر : ۳۱۷۷۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317743

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی؛

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پایگاه اورژانس ۱۱۵ دشتی پارسیان با زیربنای ۲۲۸ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال احداث شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پایگاه اورژانس ۱۱۵ دشتی پارسیان با زیربنای ۲۲۸ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال توسط خیر نیکوکار ناصر مکاری با مشارکت و پیمانکاری شهرداری دشتی پارسیان طی یکسال احداث شد.

سعید نمکی  وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در حاشیه افتتاح پایگاه اورژانس 115 دشتی پارسیان، گفت: این اورژانس با زیربنای ۵۰۰ مترمربع و با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان ساخته شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه امروز همچنین عملیات توسعه فیزیکی بیمارستان رستمانی پارسیان آغاز شد، افزود: این طرحِ ۵ هزار متر مربعی با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان و کمک خیران ساخته می‌شود.

نمکی گفت: این بیمارستان در بخش اطفال، درمانگاه تخصصی و حوزه تخت‌های ویژه توسعه می‌یابد و تجهیزات و نیروی انسانی آن نیز به زودی فراهم می‌شود.

وی افزود: زیرساخت‌های درمانی تا پایان دولت برای مناطق کمتر توسعه یافته آماده می‌شود.

حسین فرشیدی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، در ادامه، گفت: همزمان با افتتاح این پایگاه اورژانس ۶ پایگاه دیگر در سیاهو، سرزه فین، شمیل، فین، جگدان و جغین شمالی با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت در شهر دشتی پارسیان از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: اعتبار ساخت و تجهیز این ۷ پایگاه اورژانس در استان بالغ بر ۶۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها