موج
کدخبر : ۳۱۱۶۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311611

سردار غلامرضا جعفری مطرح کرد؛

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 82 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 41 سوداگر مرگ طی 72 ساعت گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 82 کیلو انواع مواد افیونی طی 72 ساعت گذشته خبر داد. 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی هرمزگان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در 72 ساعت گذشته موفق شدند، 10 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 2 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و 41 سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، یک تن و 82 کیلو انواع مواد مخدر کشف شده است، افزود: این مقدار مواد کشف شده شامل 886 کیلو تریاک، 191کیلو و 944 گرم حشیش، 487 گرم هروئین و 2 کیلو سایر مواد است که با تلاش شبانه روزی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی بندرعباس، میناب، رودان و خمیر کشف شده است.

سردار جعفری اظهار داشت: طی این مدت 40 مرحله طرح پاک سازی انجام و ضمن پاک سازی منازل و پاتوق های توزیع و مصرف مواد مخدر، 463 معتاد، خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان و مواد فروشان، جوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و از مردم درخواست می شود هرگونه موارد هنجارشکنی را به وسیله شماره تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها