موج

نوید ایزدی خبر داد؛

مدیر روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از برگزاری پنجمین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی استان در روز پنجشنبه (21 آذر ماه) در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نوید ایزدی مدیر روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از برگزاری پنجمین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی استان در  روز پنجشنبه (21 آذر ماه) در بندرعباس خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: یادواره شهدا وظیفه ای انسانی، دینی و فرهنگی برای ادای احترام به مقام شامخ شهدای جامعه پزشکی هرمزگان و گرامیداشت یاد و خاطره این سرداران آسمانی است.

ایزدی تصریح کرد: شهدا ی گرانقدر در زمان خود افرادی بصیر و ولایت مدار بودند که با خدا معامله کردند و ایثار و شهادت آن عزیزان موجب شد دست دشمنان از سرزمین اسلامی ایران کوتاه شود و امروز لازم است با ادای احترام به خانواده های معزز شهدا بگوییم همواره قدردان آن ها هستیم و امنیت کشور را مدیون آن شیردلان می دانیم.

وی گفت: یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی استان با حضور حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، معاونین و مدیران دانشگاه و خانواده های معزز شهیدان در سالن معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها