موج
کدخبر : ۲۷۷۶۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277635

فرماندار قشم گفت: بر اساس آمار دستگاه های مجری، یکهزار و 100 قلاده سگ در یکماه گذشته از محیط انسانی قشم جمع آوری شده، اما آنچه برای ما اهمیت دارد؛ احساس رضایت و آرامش مردم از نتیجه اقدامات است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا نصری در دومین نشست کارگروه کنترل جمعیت حیوانات ناقل بیماری به انسان بیان کرد: همکاری، استمرار و پیگیری تا رفع کامل مشکل باید بدون وقفه انجام گیرد.

وی با بیان اینکه وقفه های هر چند کوتاه مدت موجب اتلاف منابع و تجدید معضل می شود، تصریح کرد: بر اساس آمار دستگاه های مجری، یکهزار و 100 قلاده سگ در یکماه گذشته از محیط انسانی قشم جمع آوری شده، اما  آنچه برای ما  اهمیت دارد؛ احساس رضایت و آرامش مردم از نتیجه اقدامات است.

فرماندار شهرستان قشم ضمن تقدیر از همکاری و پیگیری های سازمان منطقه آزاد قشم، اعضای شورای تامین بویژه فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: دهیاران و شهرداران با چندین پیمانکار کار کنند و از تعلل و وقفه به دلایل جزئی پرهیز کنند.

وی با بیان اینکه لازم است مراحلی پس از زنده گیری انجام پذیرد بر لزوم برنامه ریزی و پیش بینی امکانات در جهت جلو گیری ار اتلاف زمان و بی نتیجه ماندن اقدامات تاکید کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها