English

استاندار مازندران:

خیرین یک فرصت برای پیشرفت مازندران هستند

استاندار مازندران با بیان اینکه نقش مشارکت و همراهی مردم در حل بسیاری از مشکلات جامعه محوری است، گفت: خیرین یک فرصت برای پیشرفت مازندران هستند.

خیرین یک فرصت برای پیشرفت مازندران هستند
به گزارش خبرگزاری موج مازندران

، یوسف نوری در نشست با مجمع خیرین مدرسه ساز، سلامت، مسکن ساز و موسسات خیریه مازندران با تأکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تمام قد در خدمت خیرین باشند، اظهار داشت: هرگونه بی توجهی و بی تفاوتی به خیرین یعنی از دادن فرصت برای توسعه و تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام و کاهش آسیب های اجتماعی استان است.

وی ادامه داد: تأکید می کنم کارهای بزرگ توسعه ای در استان با مشارکت خیرین قابل اجراست.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه نقش مشارکت و همراهی مردم در حل بسیاری از مشکلات جامعه محوری است و در این بین خیرین بارزترین افراد جامعه هستند، افزود: بررسی های تاریخی در شکوفایی اقتصاد کشورها نشان می دهد که در بین سه اقتصاد خصوصی، دولتی و تعاونی یا همان کمک های داوطلبانه است.

وی تصریح کرد: شاخص های کمک های داوطلبانه و تعاونی ها با هدف آبادانی و اشتغالزایی جامعه در کشورهای اسلامی مورد اهتمام بوده و سابقه زیادی دارد.

نوری خطاب به مسئولان مازندران بیان داشت: خیرین، دیار علویان را در تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه تمام مشارکت بدهیم، بنابراین پاسخ منفی دادن به خیرین اصلاً پذیرفتنی نیست.

وی تأکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید تمام قد در خدمت خیرین باشند، چرا که اگر خیرین در مسیر برنامه‌های دستگاه اجرایی قرار نگیرند، همه متضرر خواهیم شد.

استاندار مازندران خیرین را بهشتیان روی زمین توصیف کرد و گفت: قرار گرفتن در کنار خیرین یک فرصت برای پیشرفت مازندران است.

نوری اظهار داشت: خیرین نمونه بارز عملی کردن حرف های خودشان هستند و مسئولان باید از این ظرفیت استفاده کنند، پس علاوه بر این که باید مانع نشویم، بلکه باید زمینه مشارکت آنان را بیش از پیش فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه اگر خیری در مازندران مکدر شود، جای بسی نگرانی است، ابراز داشت: به همه مدیران تأکید می کنم، زمینه مشارکت خیرین را فراهم کنند و هرگونه مطالبه آنان را تأمین و جواب مثبت بدهند.

استاندار مازندران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره استاد مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، گفت: خیرین با تأسی از ائمه اطهار (ع) کارهای بزرگی برای مردم انجام می دهند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه