موج
کدخبر : ۴۱۳۰۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-413006

فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی مازندران از کشف 90 کیلوگرم تریاک و انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان رامسر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سردار مرتضی میرزایی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند قاچاق مواد مخدر قصد انتقال و توزیع مواد مخدر در غرب مازندران و یکی از استان‌های همجوار را دارد، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و هدایت عملیاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان‌های مازندران و گیلان، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق به شناسایی خودروی حامل مواد مخدر در شهرستان رامسر شدند.

فرمانده انتظامی مازندران گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران پلیس مبارزه با مواد استان گیلان با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامسر در عملیاتی ضربتی خودروی مورد نظر را متوقف کردند.

وی افزود: در این عملیات سه قاچاقچی مواد مخدر که قصد جابجایی مواد مخدر از استان اصفهان و توزیع آن در استان‌های مورد نظر را داشتند دستگیر و در بازرسی از خودروی آنان 90 کیلوگرم تریاک کشف شد.

سرهنگ میرزایی با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مقابله با مواد مخدر به عنوان یکی از اولویت‌های مأموریتی پلیس است که اجرای آن مستلزم همکاری همه نها‌های اجرایی و مردم با فرماندهی انتظامی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها