موج
کدخبر : ۳۸۴۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384994

شهرداری ساری خبر داد:

​شهرداری ساری گفت: با تلاش‌های شبانه‌روزی شهرداری ساری برای تکمیل نیروگاه زباله‌سوز پیش‌بینی می‌شود راه اندازی این پروژه تا پایان امسال انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، جواد طالبی در حاشیه بازدید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از روند پیشرفت احداث نیروگاه زباله‌سوز ساری، اظهار داشت:پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری به دلیل اهمیت موضوع پسماند در مرکز استان موردتوجه دولت است و امیدواریم این پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: تکمیل نیروگاه زباله‌سوز ساری به‌عنوان مطالبه مهم شهروندان ساروی موردتوجه مدیریت شهری است و این اراده در شهرداری وجود دارد تا با عزمی قوی در نزدیک‌ترین زمان پاسخگوی نیاز شهروندان باشیم.

شهردار ساری با بیان اینکه جلسات روزانه و مکرر برای حل مشکل این پروژه در شهرداری ساری برگزار می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم با استفاده از توانمندی‌های کارکنان این مجموعه با سرعت بخشیدن به فرایند ساخت این نیروگاه تأخیر در گذشته را جبران کنیم.

وی تصریح کرد: 87 درصد تجهیزات موردنیاز این نیروگاه وارد سایت شده که 67 درصد آن نصب‌شده است و تاکنون 62 میلیارد تومان برای ابنیه و 75 میلیارد تومان در بخش تجهیزات این نیروگاه هزینه شده است با توجه به اهمیت این پروژه در مرکز استان شهرداری ساری تلاش می کند تا تا پایان امسال این نیروگاه را به مرحله سوزاندن زباله برساند و مورد بهره برداری قرار گیرد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در این بازدید گفت: پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری به دلیل اهمیت موضوع پسماند در مرکز استان موردتوجه دولت است و امیدواریم این پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

به گزارش موج مازندران، پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری در سه خط موازی 150 تنی با ظرفیت 450 تن در شهرک صنعتی مصطفی خمینی به همت مجموعه شهرداری ساری در حال انجام است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها