موج
کدخبر : ۳۸۱۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381037

مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی گلوگاه از اجرای رزمایش همدلی و کمک‌های مؤمنانه و توزیع 30 بسته مواد غذایی به نیازمندان توسط این مدیریت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی باباجانی در این باره اظهار داشت: رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه در پی توصیه مقام معظم رهبری به فعالیت در زمینه کمک رسانی به افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا در حالی آغاز شد که این رزمایش می تواند گامی در مسیر سبز انسانیت باشد.

وی ادامه داد: این مدیریت با همت و همکاری ادارات وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و گروه جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، کانون بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان گلوگاه و پایگاه بسیج امام خامنه ای مدیریت جهاد کشاورزی گلوگاه، رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه با توزیع 30 بسته مواد غذایی را اجرا کرد.

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه افزود: این بسته معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه، شکر و حبوبات مانند لوبیا  چیتی، عدس و پنیر است.

وی کاهش مشکلات معیشتی و اقتصادی شهروندان و افزایش تاب‌آوری جامعه با امدادرسانی معیشتی، کمک به نیازمندان و محرومان را از جمله اهداف اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه و همدلانه خواند که با حفظ کرامت خانوار‌های نیازمند انجام می‌گیرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه نیز گفت: بی شک نیاز اقتصادی، تنها بخشی از نیازهای اساسی خانواده‌های کم بضاعت است اما تامین آن می‌تواند گامی در راستای توجه به سایر نیازهای این افراد مثل نیازمندی‌های اجتماعی و فرهنگی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین طبرسی افزود: در هر حال، شرکتی هرچند ناچیز در این پویش مردمی و برداشتن باری هرچند ناچیز از دوش خانوار نیازمند، می‌تواند سبب حال خوب خودمان هم باشد چرا که ما انسان‌ها همگی اعضای یک پیکریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها