موج
کدخبر : ۳۷۷۹۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377936

استاندار مازندران اعلام کرد:

استاندار مازندران گفت: این رویداد تنها متعلق به شهر ساری نیست و همه مازندران، میزبان رویداد ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ است. ‎

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه کارگروه رویداد ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ با عنوان اینکه مازندران دارای ظرفیتها و مزیت های ارزشمند در مناطق مختلف است، اظهار داشت: در حوزه فرهنگی به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشترین آسیب به بخش گردشگری وارد شده است و بنابراین به همین منظور باید به سمت فضای مجازی تهیه ساز و کار اجرایی برای همایشها، توافقات، ارتباط با کشور ها به صورت ویدئو‌کنفرانسی و برخی همایشها با رعایت پروتکل در فضای باز برویم.

وی ادامه داد: برای اجرای هرچه بهتر رویداد ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ می بایست نگاه و ظرفیت های اقتصادی موجود در استان را پای کار بیاوریم.

استاندار مازندران گفت: مرکز استان نقش عمده ای در شناسایی رویداد ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ دارد و باید ورودی شهر ساری رنگ و بوی گردشگری با محوریت رویداد ساری پایتخت گردشگری ۲۰۲۲ به خود بگیرد.

وی بیان داشت: این رویداد تنها متعلق به شهر ساری نیست و همه میزبان و به عبارتی ایران میزیان این رویداد فراملی است و تمامی دستگاه هاباید ظرفیت های مرتبط با این رویداد را شناسایی و عملیاتی کنند.

حسین زادگان افزود: هنوز مردم استان با این رویداد آشنا نیستند وباید زمینه مشارکت عمومی را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: معرفی ساری به عنوان پایتخت گردشگری اکو فرصتی جهت جذب توریست و سرمایه گذار است، در این زمینه اِلِمان های مختلف فرهنگی اجتماعی و سیاسی در شهر مورد توجه باشد.

استاندار مازندران یادآور شد: بحث نمادها جدی گرفته شود و در این راستا ایثار و مقاومت شهدا برای استقلال مملکت و صیانت از کیان دین و کشور به درستی معرفی شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها