موج
کدخبر : ۳۷۴۲۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374247

مدیر امور آب وفاضلاب نور و رویان خبر داد:

مدیر امور آب و فاضلاب نور و رویان اجرای 300 متر لوله گذاری برای رفع مشکل کمبود و افت فشار خبر داد وگفت: مشکل کمبود و افت فشار آب روستاهای تحت پوشش مجتمع آبرسانی کراتکتی چمستان برطرف شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهدی رشیدی با اشاره به اینکه با اجرای این پروژه مشکل کمبود و افت فشار آب روستاهای تحت پوشش مجتمع آبرسانی کراتکتی چمستان برطرف شد، اظهار داشت: به منظور بررسی و رفع مشکلات آبرسانی مشترکین به ویژه در ایام تعطیل و پیک مصرف، جلسه اضطراری با بخشدار چمستان، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای کراتکتی برگزار و راهکارهای مناسب برای برون رفت از آن بررسی و ارائه شد.

وی ادامه داد: به همین منظور نسبت به رینگ و اتصال خطوط انتقال آب روستا به چاه شماره 3 نعمت آباد که یکی از منابع تأمین آب مخزن سلیاکتی است با لوله گذاری به طول 300 متر از جنس پلی اتیلن اقدام شد که با این کار ظرفیت تولید مجتمع آبرسانی کراتکتی از 20 لیتر به 26 لیتر بر ثانیه افزایش یافت.

مدیر امور آب وفاضلاب نور و رویان با اشاره به تعویض پمپ آب چاه شماره 2 مجتمع کراتکتی با ظرفیت 15 لیتر بر ثانیه، گفت: مشکل کمبود آب در این مجتمع برطرف شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها