موج
کدخبر : ۳۷۳۵۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373513

رئیس سازمان صمت مازندران:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از امروز تا پایان ماه مبارک در سراسر مازندران اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسینقلی قوانلو با اشاره به آغاز طرح نظارتی ویژه ماه رمضان از امروز در سطح استان مازندران، اظهار داشت: این طرح به منظور جلوگیری از کمبود و نوسانات قیمت‌ها به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما و شیرینی‌های پر مصرف و مرسوم تا پایان این ماه مبارک در سراسر استان اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این طرح واحد‌های تولیدی – توزیعی و خدماتی مورد تشدید رصد بازرسان این سازمان قرار خواهند گرفت، ادامه داد: بیش از ۲ هزار تن اقلام اساسی و توزیع آن در ایام ماه مبارک رمضان در استان اختصاص یافت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: یک هزار تن شکر بسته بندی شده یک کیلویی با قیمت ۸۷۰۰ تومان، ۱۵۰ تن گوشت منجمد و ۹۲۵ تن روغن در این ایام توزیع خواهد شد.

وی تأکید کرد: رعایت قوانین صنفی از سوی واحدهای صنفی ضروری است و با هر گونه تخلف احتمالی برخورد قانونی خواهد شد.

قوانلو از عموم شهروندان مازندرانی تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تقلب، گرانفروشی، عدم صدور فاکتور، عدم درج قیمت، احتکار و ... مراتب را به تلفن ۱۲۴ و یا سامانه www.۱۲۴.ir اعلام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها