موج
کدخبر : ۳۷۱۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371762

رئیس مرکز اورژانس بابل اعلام کرد:

رئیس مرکز اورژانس بابل گفت: از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی تا ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۴۲ مأموریت انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، ابوالقاسم لعلی با بیان اینکه این سازمان ۱۳۴۲ مأموریت از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی تا ۱۱ فروردین ماه در استان انجام داده است، گفت: از این تعداد مأموریت ۲۴۰ مورد آن تصادفی بوده که از این بین ۶۱ ماموریت درون شهری و ۱۷۹ مأموریت جاده‌ای بوده است.

ابوالقاسم لعلی ادامه داد: ۵۸۱ نفر هم در این مدت در بیمارستان‌های شهرستان بستری شده و ۸ مورد هم مراجعه به ایستگاه سلامت اورژانس داشتیم.

وی با اشاره به ۴۳۹مورد مأموریت غیر تصادفی در این مدت، گفت: بیشترین موارد اعزام در مأموریت‌های غیر ترافیکی مربوط به مشکلات قلبی و تنفسی و مسمومیت بوده است.

رئیس مرکز اورژانس بابل درباره تمهیدات لازم در خصوص مقابله با کرونا ویروس، تصریح کرد: تمام پرسنل اورژانس بابل با تجهیزات کامل آماده امدادرسانی به موارد احتمالی و مشکوک به کرونا ویروس در شهرستان هستند.

وی بیان کرد: اورژانس بابل با ۱۴پایگاه شهری و جاده‌ای خدمات خود را به شهروندان گرامی ارائه می‌دهد.

لعلی عنوان کرد: از شروع طرح امداد نوروزی ۴۸۵۸ بار تلفن‌های اورژانس ۱۱۵ به صدا در آمد که از این تعداد متأسفانه ۱۹۰ مورد مزاحمت بوده است.

رئیس اورژانس بابل از شهروندان خواست که تردد‌های خود را در شهرستان کاهش داده و به توصیه‌های وزارت بهداشت مبنی بر ماندن در منازل خود گوش دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها