موج
کدخبر : ۳۶۸۰۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368056

رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر خبر داد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر از تحویل کمک یک میلیارد و 800 میلیون ریالی خیرین هلال احمر نوشهر به نیازمندان در تعدادی از روستاهای سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، علیرضا شیروانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و آسیب های مختلف آن به ویژه در بحث اقتصادی و معیشتی، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر از همان روزهای آغازین شیوع ویروس منحوس کرونا با همه امکانات و توانمندیهای خود برای مقابله با این ویروس به میدان آمد و برابر با برنامه ریزی های داخلی این جمعیت و نیز برنامه های مصوب ستاد مقابله با کرونای شهرستان فعالیت های گسترده ای را شروع کرد.

وی ادامه داد: برپایی ایستگاه های تب سنجی، اطلاع رسانی در زمینه چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی، ضدعفونی محیط ها و مکان های عمومی،توزیع ماسک و... از فعالیت های هلال احمر نوشهر بوده است که توسط نیروهای داوطلب و امدادی صورت گرفته است و تا ریشه کن شدن ویروس کرونا نیز در کنار سایر دستگاه های اداری و اجرایی و بهداشت و درمان و گروههای مردمی در میدان خواهیم ماند.

هلال احمر نوشهر

رئیس جمعیت هلال شهرستان نوشهر با اشاره به اینکه در همین مدت تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی را در دستور کار خود قرار دادیم و بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان نوشهر توزیع شد، تصریح کرد: در همین راستا و بر اساس حس نوع دوستی و برادری با هموطنانمان در جنوب کشور و استان سیستان و بلوچستان با کمک خیرین اقدام به تهیه اقلام و مایحتاج ضروری کردیم و در قالب کمک های خیرخواهانه تحت عنوان پروژه «معیشتی، بهداشتی و فرهنگی» توسط آقای خیابانی از کارکنان فعال و پر سابقه هلال احمر نوشهر به نمایندگی از این جمعیت به تعدادی از روستاهای سیستان و بلوچستان ارسال و در آنجا توزیع کرد.

هلال احمر نوشهر

شیروانی ابراز کرد: 30 بسته لوازم بهداشتی شامل نوار بهداشتی، پوشک بچه، پوشک مولفیکس، دستمال کاغذی، شیر خشک، پودر لباسشویی، صابون، اسباب بازی برای کودکان، لباس بچگانه و لباس زنانه به ارزش 17 میلیون و 160 هزار تومان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.

هلال احمر نوشهر

وی گفت: 200 بسته لوازم التحریر شامل کوله‌پشتی، تراش، مداد، دفتر نقاشی، دفتر 100 برگ، مداد رنگی، خط کش، جامدادی، پاک کن، خودکار، چسب و جا چسبی، لیوان، قُمقُمه، قیچی و... به ارزش 51 میلیون تومان به دانش آموزان آن مناطق اهدا شد.

هلال احمر نوشهر

رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر همچنین از تهیه و توزیع آرد به مقدار 20 تن و به ارزش 87 میلیون تومان و نیز لباس بچه گانه و کفش به ارزش 5 میلیون تومان خبر داد و افزود: تعداد 170 جفت صندل به ارزش 6 میلیون و 280 هزار تومان، هزار جلد کتاب کودک به ارزش 7 میلیون تومان و هفت کارتون بیسکویت و تنقلات به ارزش 600 هزار تومان از دیگر کمک های خیرین بود که توسط جمعیت هلال احمر شهرستان نوشهر در تعدادی از روستاهای استان سیستان و بلوچستان بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد که در مجموع ارزش کل کمک های ارسالی یک میلیارد و 800 میلیون ریال بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
کلمات کلیدی: هلال احمر خیرین

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها