موج
کدخبر : ۳۲۸۸۵۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328853

مدیرعامل شرکت عمران مسکن شمال خبر داد:

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال گفت: شرکت عمران و مسکن شمال در بین کارآفرینان استان مازندران در حوزه کارگری به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، علیرضا عباس زاده اظهار داشت: شرکت عمران و مسکن شمال همواره تلاش کرده تا در حوزه کارگری بر اساس دستورالعمل های صادره وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی عمل کند و حق و حقوق کارگران در الویت باشد.

وی بیان داشت: شرکت عمران و مسکن شمال که در استان گیلان و شهرستانهای رامسر ، چالوس و بابلسر دارای دفتر می باشد همواره تکریم کارگر در الویت این شرکت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال تاکید کرد : یکی از تاکیدات بنده در شرکت عمران مسکن شمال این است که نباید ذره ای از حقوق کارگران در این شرکت نادیده گرفته شود.

گفتنی است استاندار مازندران طی لوحی از تلاش مهندس علیرضا عباس زاده مدیرعامل شرکت عمران و مسکن شمال در حوزه کارآفرینی  تقدیر و شرکت عمران مسکن شمال بعنوان واحد نمونه حوزه کارگری استان مازندران انتخاب شد.

جشنواره امتنان از گروه های کار نمونه، هر ساله با هدف تجلیل از بنگاههای اقتصادی نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش برگزار می گردد.

در راستای سیاست های اتخاذ شده وزارت کار مبنی بر شناسایی و تقدیر از واحدهای کارآفرین که در حوزه فعالیت خود با استفاده از خلاقیت و نوآوری نسبت به خلق ارزش و تحول بنیادین در حوزه کسب و کار اقدام نموده و از سایر رقبا پیشی می‌گیرند.

هرساله واحدهای نمونه را انتخاب می کنند و طی فرآیندی پس از ارسال اظهارنامه و انتخاب واحد های حائز شرایط در مرحله بدوی ،  یک گروه از ارزیابان سه گانه شامل سازمان تامین اجتماعی ، سازمان فنی و حرفه ای و وزارت کار  از کارگاه بازدید و راستی‌آزمایی می‌نماید که شرکت عمران و مسکن شرکت پس از طی مراحل موصوف در سال جهش تولید موفق به اخذ گواهینامه واحد نمونه استانی و دریافت لوح امتنان و افتخار گروه کار نمونه از دست استاندار مازندران شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها