موج
کدخبر : ۳۲۵۴۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325451

عضو شورای اسلامی شهر مرزن آباد گفت: توسط مدیران مرکز پزشکی هسته ای شهرستان چالوس ، 4 تن برنج به کادر درمان بیمارستان های شهرستان چالوس اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، کوروش قطب رزمجو اظهار داشت: در ایام بحران کرونایی فشار سختی بر کادر درمان وارد شد و نیاز بود تا حمایت هایی از این عزیزان بعنوان مدافعان سلامت انجام شود که در این راستا 40 تن برنج به ارزش یک میلیارد ریال توسط مدیران مرکز پزشکی هسته ای چالوس به کادر درمان بیمارستان های چالوس اهدا شد.

وی ادامه داد: همچنین توسط مرکز پزشکی هسته ای چالوس ، تا کنون  90 گان لمینت و 100 گان معمولی و کلاه به بیمارستان طالقانی و شش هزار ماسک جراحی برای پرسنل بیمارستانهای طالقانی و تامین اجتماعی و شهروندان چالوسی توزیع شد.

قطب رزمجو بیان داشت: همچنین از سوی این مرکز چهارصدو پنجاه بسته مواد غذایی و بهداشتی در شهر و روستاهای بخش مرزن آباد توزیع شد.

وی گفت: اطمینان داریم هیچ اقدامی نمیتواند پاسخگوودرخوراقدامات پرارزش  وشایسته کادر درمان باشد زیرا در مبارزه با کرونا آنها تلاش بسیاری داشتند و به طور شبانه روز خدمت کردند.

عضو شورای شهر مرزن آباد بیان داشت: خانواده قطب رزمجو و مدیران مرکز پزشکی هسته ای چالوس تلاش خواهند کرد تا بتوانند اسن مشارکت را ادامه دهند تا کادر درمان بدون دغدغه بتواند در مبارزه با کرونا موفق باشد.

امام جمعه مرزن آباد نیز در این رابطه گفت: اقدام خانواده قطب رزمجو و مدیران مرکز پزشکی هسته ای چالوس شایسته تقدیر است زیرا امروز پشتیبانی از مدافعان سلامت و فرشتگان نجات وظیفه همه می باشد.

حجت الاسلام جهاندار بیان داشت: کادر درمان بیمارستانهای شهرستان چالوس در این مدت بحران کرونایی اقدامات خوب و قابل شایسته ای را انجام دادند که جای قدردانی دارد و وظیفه ما است تا از این عزیزان پشیبانی نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها