English

مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی خبرداد:

تولید نزدیک به دو میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه شهید رجایی

مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی گفت:بیش از 1 میلیارد و 985 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در 2 ماه اول امسال از سوی واحدهای سیزده گانه نیروگاه شهید رجایی، تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.

تولید نزدیک به دو میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه شهید رجایی
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، ابوالفضل موتابها رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی در تشریح خبر فوق اظهار داشت: در 2 ماه اول امسال، یک میلیارد و 985 میلیون و 404 هزار کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در واحدهای سیزده گانه نیروگاه، تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.

وی افزود : از این میزان انرژی الکتریکی تولید شده، یک میلیارد و پنج میلیون و 278 هزار کیلووات ساعت در واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی و 980 میلیون و 126 هزار کیلووات ساعت در واحدهای نیروگاه بخار تولید شده است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی بیان داشت:در بازه زمانی 2 ماه اول امسال، تولید انرژی الکتریکی خالص در این نیروگاه9/58 درصد نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته رشد داشته است.

گفتنی است نیروگاه شهید رجایی متشکل از سیزده واحد بخاری و سیکل ترکیبی است که به عنوان یکی از بزرگترین نیروگاه های شمال کشور،تلاش می کند با تولید حداکثری انرژی در تابستان  1403 نقش بسزایی در پایداری  شبکه برق سراسری و تامین برق استان داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر