English

رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام صنفی شهرستان مرکز استان قزوین:

انتخابات نظام صنفی کشاورزی شهرستان قزوین خرداد ماه برگزار می شود

رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام صنفی شهرستان مرکز استان قزوین گفت: انتخابات نظام صنفی کشاورزی شهرستان مرکز استان قزوین خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتخابات نظام صنفی کشاورزی شهرستان قزوین خرداد ماه برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، محمد گرویی رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام صنفی شهرستان مرکز استان قزوین گفت:انتخابات در روزهای ۱۹ و ۲۰ خردادماه در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قزوین واقع در انتهای بلوار شهید باهنر (دروازه رشت سابق ) برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در این انتخابات دو اتحادیه باغبانی و اتحادیه همگن زراعت و منابع طبیعی انجام می شود که هدف از برگزاری این انتخابات، تشکیل اتحادیه های کشاورزی، تقویت بنگاههای خصوصی و واگذاری وظایف برای انجام بهتر امور می باشد.

گرویی یادآور شد:با ایجاد نظام صنفی کشاورزی، کشاورزان می توانند راسا در جهت رفع مشکلات بخش کشاورزی نقش افرینی کنند.

وی اضافه کرد: همچنین هویت بخشی به شاغلین و مشاغل بخش کشاورزی، ارتقای جایگاه حرفه ای بخش کشاورزی، دفاع از حقوق و مناقع صنفی و پیگیری مطالبات قانونی و صنفی شاغلین بخش کشاورزی ، حضور در مجامع سیاست گذاری و برنامه ریزی بخش کشاورزی، تعامل با دستگاهها و سازمانهای دولتی در راستای تعیین الگوی کشت، تعامل با دستگاهها و سازمان  های دولتی در جهت تنظیم بازار، قیمت گذاری محصولات کشاورزی، نظارت و کنترل بر تولید محصولات سالم و بهبود شرایط تولید، همکاری با وزارت جهاد کشاورزی در جهت ارتقای سطح دانش و آگاهی و مهارت تولید کنندگان و ترویج شیوه  های نوین می باشد.

وی خاطر نشان کرد: افرادی که عضو نظام صنفی کشاورزی شهرستان قزوین هستند برای شرکت در انتخابات اتحادیه صنفی همگن زراعت و منابع طبیعی می بایست در صبح روز شنبه ۱۹ خرداد ماه سال جاری از ساعت ۹ لغایت ۱۲ با در دست داشتن کارت ملی و اصل پروانه کسب کشاورزی معتبر  در محل اخذ رای حاضر و در انتخابات شرکت کنند.

وی اضافه کرد: همچنین افرادی که عضو نظام صنفی کشاورزی شهرستان قزوین می باشند برای شرکت در انتخابات اتحادیه باغبانی می بایست در صبح روز یکشنبه ۲۰ خرداد ماه در ساعت یاد شده و با در دست داشتن مدارک ذکر شده در انتخابات شرکت نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه