English

مدیرکل سازمان صنعت، مهدن و تجارت استان قزوین خبرداد:

انتخاب واحدهای نمونه صنعتی ، معدنی و صنفی کشور

مدیرکل سازمان صنعت، مهدن و تجارت استان قزوین گفت: به مناسبت دهه تولید و تجارت در سراسر کشور فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت در قزوین تجلیل می شوند.

انتخاب واحدهای نمونه صنعتی ، معدنی و صنفی کشور
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، دومین جلسه کمیته هماهنگی بزرگداشت دهه تولید و تجارت ۱۴۰۳ با حضور محسن رستمی مدیر کل صمت استان قزوین و اعضای عضو کمیته در محل سالن جلسات شهید حق شناس اداره کل صمت برگزار شد. 

محسن رستمی مدیرکل صمت استان در این جلسه با بیان اینکه دهه اول تیر ماه بعنوان دهه تولید و تجارت نامگذاری شده و فرصت مناسبی برای تجلیل از منتخبین فعال در حوزه صنعت، معدن و تجارت کشور است.

در این جلسه ضمن بررسی نظرات و پیشنهادات در جهت برگزاری باشکوه تر این مراسم، مقرر شد آخرین مهلت جهت ارائه مدارک و مستندات برای متقاضیان انتخاب طرح ها و واحدهای صنعتی و معدنی نمونه، پایان وقت اداری پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ باشد.

متقاضیان با تکمیل فایل های موجود در سایت اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان قزوین به آدرس https://qaz.mimt.gov.ir ، (قسمت اطلاعیه ها) مدارک و مستندات خود را تا پایان وقت اداری پنج شنبه 27 اردیبهشت ماه سال جاری به خانه صنعت و معدن استان قزوین مستقر در مجتمع ادارت نواب، اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، ساختمان شهید حق شناس، طبقه دوم تحویل کنند.

همچنین در صورت نیاز، فعالان اقتصادی می توانند با شماره تلفن 09387225716 تماس حاصل کنند.

اول تا دهم تیرماه دهه تولید و تجارت نامگذاری شده است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه