English

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین خبرداد:

را‌‌ه‌اندازی کمیته راهبری تحول مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری های استان قزوین

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین از راه اندازی کمیته راهبری تحول مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری های استان قزوین خبر داد.

را‌‌ه‌اندازی کمیته راهبری تحول مدیریت و سرمایه انسانی شهرداری های استان قزوین
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، محسن اسماعیلی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین در این باره اظهارداشت: بررسی مسائل و مشکلات شهرداری‌ها و راهکارهای رفع آن‌ها، تدوین راهبردهای مدیریت سرمایه انسانی و استانداردسازی کمیت و کیفیت آن‌ها، همسان‌سازی موضوعات مرتبط با منابع انسانی و فرآیندهای مدیریتی، اولویت‌بندی عناوین و سایر مواردی که متعاقبا با پیشنهاد شهرداری ها واصل و جمع بندی می‌شود، از جمله اهداف راه‌اندازی این کمیته است. 

وی افزود: ترکیب اعضای این کمیته متشکل از نماینده شهرداری قزوین، شهرداری های شهرهای بالای 20 هزار نفر و شهرداری‌های شهرهای زیر 20 هزار نفر و نمایندگانی از دفتر امور شهری و شوراهای استانداری است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین تصریح کرد: امیدواریم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی و تصمیم‌گیری‌های کارشناسی در پیشبرد اهداف و برنامه های کمیته که در راستای نیاز شهرداری‌ها هدایت می‌شود، گام مهمی در موفقیت هرچه بیشتر مجموعه مدیریت شهری جهت خدمات دهی مناسب درون و برون سازمانی و افزایش رضایت‌مندی عمومی برداشته شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه