English

نمایشگاه هنرهای تجسمی جشنواره فجر در قزوین آغاز به کار کرد

شانزدهمین نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر استانی با نام «تجسم هنر» در قزوین آغاز به کار کرد.

نمایشگاه هنرهای تجسمی جشنواره فجر در قزوین آغاز به کار کرد
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، حسین براتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان روز سه شنبه در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: در جریان افتتاح این نمایشگاه و دیدار با هنرمندان و اساتید هنرهای تجسمی پیشنهادات خوبی مطرح شد.

حسین براتی با اشاره به اینکه قرار است این موارد برای بررسی بیشتر در کارگروه مخصوص مطرح شوند، از طرح‌هایی در حوزه کودک و فرزندآوری نام برد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزاری نمایشگاه هنرمندان قزوینی در خارج از کشور را یکی از اهداف پیش رو خواند و با اشاره به اینکه هنرمندان قزوینی ظرفیت زیادی برای ارایه آثار در نمایشگاه‌های خارج از کشور را دارند، افرود: در این بخش کم کاری شده و با توجه به استحقاق و غنای هنری که هنرمندان قزوینی دارا هستند باید این مساله پیش از این پیگیری می‌شد.

وی با تاکید بر حمایت‌های این اداره کل از این اقدام، ادامه داد: این پیشنهاد امروز در حضور هنرمندان مطرح شد و از جانب اداره کل فرهنگ و ارشاد استان نیز پیگیری خواهد شد.

براتی در نهایت به پیگیری چند طرح دیگر اشاره کرد که از جمله آنان تشکیل انجمن صنفی عکاسان در قزوین است.

دبیر هنری جشنواره «تجسم هنر» جشنواره فجر در استان قزوین تعداد آثار حاضر در این نمایشگاه را ۸۰ اثر دانست و اظهار کرد: این تعداد آثار از بین ۱۵۰ اثر منتخب شده‌اند.

حسن یوسفی هنرمندان حاضر در این نمایشگاه را ۱۲ هنرمند در بخش‌های نقاشی، نگارگری، عکاسی، گل و مرغ، تذهیب، تشعیر، تصویر سازی، طراحی پوستر و نقاشی‌خط دانست.

نمایشگاه «تجسم هنر» از ۱۱ تا ۱۸ بهمن ماه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۸ در سالن استاد محصص اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برای بازدید علاقمندان دایر است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر