English

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین:

جلسات قطبی بهترین فرصت یاددهی و یادگیری است

مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: در رویکرد جدید باید مهارت حل مسئله مهارت‌های زندگی مهارت تصمیم گیری و مهارت مقابل با سختی‌ها و مرارت‌های زندگی در کنار سواد خواندن و نوشتن آموزش داده شود و این مهارت ها پررنگ‌تر دیده شود.

جلسات قطبی بهترین فرصت یاددهی و یادگیری است
به گزارش خبرگزاری موج قزوین

، سیاهکالی مرادی ضمن گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی شهر کرمان گفت: دشمن حتی از زائران سردار سلیمانی نیز هراس دارد و از آنان جز این رفتارهای وحشیانه انتظار نمی‌رود.

وی همچنین شهادت ۲۳ دانش آموز و یک دانشجو معلم را حادثه تروریستی را به جامعه بزرگ تعلیم و تربیت کشور تسلیت گفت.

سیاهکالی مرادی مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین در ادامه با اشاره به رویکردهای جدید سازمان سوادآموزی این رویکردها را قابل دفاع دانست و گفت: در رویکرد جدید باید مهارت حل مسئله مهارت‌های زندگی مهارت تصمیم گیری و مهارت مقابل با سختی‌ها و مرارت‌های زندگی در کنار سواد خواندن و نوشتن آموزش داده شود و این مهارت ها پررنگ‌تر دیده شود.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به سوادآموزان تاکید کرد: آموزش مهارت‌های  کاربردی زمینه اشتغال سوادآموزان را فراهم خواهد کرد که این امر خود به نوعی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری خواهد کرد.

سکاندار تعلیم و تربیت استان تصریح کرد: در حوزه زیستی و بهداشت بهداشت فردی آموزش مهارت‌های زیستی از دیگر ملزومات آموزش‌های سوادآموزی است و تمام این آموزش‌ها به بهتر شدن کیفیت زندگی اجتماعی کمک خواهد نمود؛ هدف ما تربیت شهروندانی سالم، خوب و خیرخواه است.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت جلسات قطبی اظهار داشت: این جلسات بهترین فرصت برای یادگیری و یاددهی و استفاده از تجربیات سایر استان‌هاست.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه