موج
کدخبر : ۱۱۷۳۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-117370

دروازه‌بان بیانکونری اظهار داشت: قهرمان ایتالیا شانس اول صعود از گروه هشتم لیگ قهرمانان است، اما با این حال نباید رقبای خود را دست‌کم بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، جان لوئیجی بوفون در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «یوونتوس تی‌وی» درباره هم‌گروهی شاگردان ماسیمیلیانو آلگری با تیم‌های سویا، لیون و دینامو زاگرب در لیگ قهرمانان اروپا گفت: روی کاغذ نباید هیچ‌کدام از رقبای خود را دست‌کم بگیریم. سخت است که بگوییم کدام‌یک از این سه تیم، سرسخت‌ترین حریف ماست. دینامو تیم مستعدی است، سویا تیم سازمان یافته و خوبی دارد و لیون هم یکی از بهترین تیم‌های فرانسه به شمار می‌رود، حتی با وجود اینکه در چند فصل اخیر در اوج نبوده است.

وی در ادامه افزود: اگر بتوانیم در بازی‌های خود در لیگ قهرمانان عملکرد تأثیرگذار و قدرتمندی را به نمایش بگذاریم، می‌توانیم از همان آغاز در تقابل با رقبای‌مان با برد از زمین خارج شویم. ما دو فصل پیش تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفتیم و دوباره تبدیل به یکی از قدرتمندترین تیم‌های اروپا شدیم. این فصل هم در لیگ قهرمانان با همین انگیزه به کارمان ادامه خواهیم داد. دروازه‌بان ملی‌پوش بانوی پیر تصریح کرد: ما بازیکنان جدیدی را به ترکیب‌مان اضافه کرده‌ایم که نه‌تنها در نوع خود قهرمان هستند، بلکه فوتبالیست‌های فوق ‌حرفه‌ای هستند و این را با رفتار و عملکردشان نشان داده‌اند. یکی از این بازیکنان دنی آلوز است که می‌تواند با توجه به تجربه‌ای که از حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا دارد، به ما کمک کند. بوفون تأکید کرد: به‌هر حال رسیدن به پیروزی در چنین تورنمنت‌های در جزئیات به‌دست می‌آید. با این حال نباید وسواس بیش از حد نسبت به لیگ قهرمانان داشته باشیم و حتی با وجود اینکه دوست دارم به شخصه به فینال این رقابت‌ها در کاردیف فکر کنم، اما می‌دانم که از حالا فکر کردن به فینال اشتباه است. روی کاغذ یوونتوس قوی‌ترین تیم گروه است، اما در زمین مسابقه اوضاع فرق می‌کند. عزم راسخ و تعهد دو فاکتور کلیدی و مهم برای قوی‌ترین تیم گروه بودن است.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها