English

گیشه‌های سینمای ایران همچنان در دستان پژمان جمشیدی / هتل، بچه زرنگ و فسیل رکوردار هستند

در هفته‌ای که گذشت فیلم‌های سینمایی هتل، بچه‌زرنگ، فسیل، جوجه تیغی صدرنشین گیشه شدند و سینمای ایران میزبان ۸۵۳ هزار مخاطب شد.

گیشه‌های سینمای ایران همچنان در دستان پژمان جمشیدی / هتل، بچه زرنگ و فسیل رکوردار هستند
به گزارش خبرگزاری موج

​،  سینمای ایران در هفته‌ای که گذشت در مجموع میزبان ۸۵۳ هزار مخاطب بود که توانست ۳۴ میلیارد و ۹۶۸ میلیون و ۹۵۳ هزار تومان فروش داشته باشد؛ این آمار نسبت به هفته‌های گذشته روند نزولی  داشته است.

فیلم کمدی «هتل» به کارگردانی مسعود اطیابی، تهیه‌کنندگی محمد شایسته و نویسندگی امیر برادران و پیمان جزنی از ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینما‌های ایران اکران شد و  این هفته میزبان ۴۱۲ هزار مخاطب شد و توانست ۱۷ میلیارد و ۶۶۷ میلیون تومان فروش داشته باشد و در رتبه اول فروش گیشه قرار گیرد.

 «بچه زرنگ» یک انیمیشن سینمایی در ژانر ماجراجویی به تهیه کنندگی حامد جعفری است که با فروش ۱۳۰ هزار بلیط به ارزش ۳ میلیارد و ۹۹۱ میلیون تومان در رتبه دوم جدول فروش گیشه سینما قرار گرفت.

فیلم کمدی «فسیل» به تهیه‌کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی کریم امینی از ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ روی پرده سینما‌های سراسر کشور است که در هفته گذشته با فروش ۹۰ هزار بلیط به ارزش ۳ میلیارد و  ۸۷۳ میلیون تومان در رتبه سوم جدول فروش سینما‌ها قرار گرفت.

فیلم سینمایی «جوجه تیغی» مستانه مهاجر که این هفته با فروش ۵۵ هزار بلیط سینما توانست دو میلیارد و ۵۲۸ میلیون تومان بفروشد و در رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها قرار گیرد.

«گیج گاه» به کارگردانی عادل تبریزی است که از ۱۲ مهر ماه روی پرده سینما‌های سراسر کشور رفته و تا کنون ۳۳ هزار بلیط به ارزش یک میلیارد و ۴۱۸ میلیون تومان فروخته و در رتبه پنجم گیشه قرار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه