English

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

پوستر نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم رونمایی از پوستر نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت:از گوشه و کنار دنیا در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب مهمان داریم و با حضور چند میلیونی مردم تهران و سایر شهرها روزهای پرنشاط را تجربه خواهیم کرد.

پوستر نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ارتباط‌های بین‌المللی درباره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد: کشورهای مختلف نامزد مهمان ویژه این دوره بودند. از گوشه و کنار دنیا در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب مهمان داریم و با حضور چند میلیونی مردم تهران و سایر شهرها روزهای پرنشاط را تجربه خواهیم کرد. 

آیین رونمایی از پوستر سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر احمدوند رئیس سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علی رمضانی قائم مقام سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مجید صحاف مدیرکمیته روابط‌عمومی این نمایشگاه سه شنبه ۱۲ اردیبهشت برگزارشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر توجه مسئولان این وزارتخانه در بخش‌های مختلف برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: امید است همکاری تا پایان نمایشگاه ادامه داشته باشد، نیازمند همکاری همه نهادها و سازمان‌های مرتبط هستیم؛ این دوره، نقطه عطفی در میان دوره‌های پیشین خواهد بود و مخاطبان از این نمایشگاه استفاده خواهندکرد.

محمدمهدی اسماعیلی با اعلام اینکه امروز گزارشی درباره سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در هیات دولت ارائه خواهدکرد، ادامه داد: با همدلی مسئولان در قوای سه‌گانه، اصحاب رسانه، این رویداد به مهم‌ترین رویداد فرهنگی تبدیل خواهدشد.

به گفته او بزرگ‌ترین وسعت ممکن در مصلی برای این رویداد فرهنگی درنظر گرفته شده‌است.

کشور در اوج دوره توسعه علمی و فرهنگی است

اسماعیلی درباره ارتباط‌های بین‌المللی درباره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام کرد: کشورهای مختلف نامزد مهمان ویژه این دوره بودند. از گوشه و کنار دنیا در این نمایشگاه مهمان داریم و با حضور چند میلیونی مردم تهران و سایر شهرها روزهای پرنشاط را تجربه خواهیم کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تکمیل چرخه حمایتی دولت از حوزه نشر کتاب را وظیفه این وزارتخانه اعلام کرد و افزود: از لحاظ کمی، کیفی و نهادهای مشارکت کننده این دوره در شرایط بهتری نسبت به دوره‌های قبل قرار دارد. همچنین کشور در اوج دوره توسعه علمی و فرهنگی است، نمایشگاه می‌تواند تجلی بخش امید به جامعه باشد.

او افزود: امیدوارم برنامه‌ها در یک هفته مانده به نمایشگاه پیش رود و مردم با حضور در نمایشگاه به این تفاوت‌ها پی ببرند.

 

پوستر نمایشگاه در فرآیندی ازمیان طراحی‌های مختلف انتخاب شد

رئیس سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ابراز امیدواری از برگزاری موفق این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بیان کرد: امیدواریم این نمایشگاه موفق و پیش برنده باشد. نهادهای مختلفی در برگزاری این دوره همکاری کردند، از حمایت‌های وزیر تشکر می‌کنیم.

یاسر احمدوند همچنین درباره پوستر طراحی شده برای سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: پوستر نمایشگاه در فرآیندی ازمیان طراحی‌های مختلف انتخاب شد.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی‌ست» ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه