موج
کدخبر : ۴۰۵۴۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-405434

پیمان جبلی در پاسخ به رایانامه‌ها خطاب به مردم و همکارانش نوشت: پیام‌هایتان مایه قوت قلب است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی در پیامی از دریافت پیام کسانی که برایش رایانامه (ایمیل) ارسال کرده بودند، خبر داد و این پیام‌ها را امید بخش و مایه قوت قلب دانست.

متن این پیام به این شرح است:

باسمه تعالی

هموطنان و همکاران عزیزم

سلام علیکم

رایانامه‌ها (ایمیل ها) را به طور روزانه دریافت و بررسی می‌کنم. پیام‌های پرمهر و سرشار از امیدتان برایم قوت قلب است و مرا برای ادامه‌ی مسیری که آغاز نمودم مصمم‌تر می‌کند.

برخی از پیام‌ها انتقادات و پیشنهاداتی بود که با همکارانم در میان گذاشتم تا با بررسی بیشتر به طور نظام‌مند مورد استفاده قرار گیرد.

پیام‌هایی همچون احیای برنامه‌های تلویزیونی پرمخاطب، ساخت سریال‌های با کیفیت، توجه به تبلیغات تلویزیون، حل مشکل دسترسی به شبکه‌ها، دعوت از بازیگران و هنرپیشگان که سال‌ها از تلویزیون دور بوده اند، حضور جناح‌های مختلف سیاسی و... مسائلی بوده است که برایم ارسال کرده‌اید. آن‌ها را مورد توجه قرار داده‌ام و همکارانم در حال پیگیری شان هستند.

اما پیام‌های همکاران عزیز نیز در حوزه‌های مختلف را مطالعه و بررسی می‌کنم. حقیقتا پیام‌های دلسوزانه و عمیقی ارسال می‌شود که نشان از توجه و دقت نظر همه عزیزان به سازمان صدا و سیما ست. بیشتر پیام‌ها در حوزه رفع مشکلات معیشتی بازنشستگان، شایسته سالاری، جانشین پروری، تربیت نیروی متخصص، تبدیل وضعیت ها، پرداخت معوقات، افزایش پرداختی‌ها، رسیدگی به امور معاونت‌ها و بخش‌های مختلف سازمان و ... بوده است.

همه‌ی پیام‌ها با پیگیری همکاران سازمان با سرعت در حال پیگیری است گرچه ممکن است پیگیری‌ها کمی زمان بر باشد، اما حتما نتیجه بخش خواهد بود. پیام‌هایتان کمک‌کننده و قوت قلب ماست.

باتشکر

پیمان جبلی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`