موج
کدخبر : ۴۰۴۳۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404384

پنج‌شنبه 20 آبان آخرین مهلت تعیین شده برای رای دادن به تک عکس یا مجموعه عکس های راه یافته به پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند است.

به گزارش خبرگزاری موج، دبیرخانه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند  در نظر دارد به بهترین تک عکس و مجموعه عکس‌های ارسال شده به این جشنواره از نگاه مخاطبان نیز جایزه ویژه‌ای اهدا کند. 

علاقه‌مندان به رشته عکاسی و مخاطبن جشنواره تلویزیونی مستند تا پنج‌شنبه 20 آبان فرصت دارند تا به عکس‌های منتخب خود رای داده و در این انتخاب مشارکت کنند. در این دو بخش، آثاری که بیشترین رای را کسب کند جایزه ویژه مردمی بخش عکاسی اهدا می‌شود. 

براساس این گزارش، نظرسنجی برای انتخاب بهترین تک عکس و مجموعه عکس از طریق استوری پیج جشنواره تلویزیونی مستند بوده و برای هر اثر 24 ساعت زمان رای‌گیری وجود دارد. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به اینستاگرام جشنواره تلویزیونی مستند بهترین عکس‌ها را انتخاب کنند. 

پنجمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند با شعار «روایت حقیقت در قاب واقعیت» در بخش‌های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری آغاز به کار کرده است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.festdoctv.com مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها