موج
کدخبر : ۴۰۱۱۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401148

برنامه بی‌چارچوب به تهیه کنندگی حامد مهربانی، احسانی حسینی و با اجرای جواد مولانیا و پدرام ابدان شنبه‌ها ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از برنامه بی چارچوب چند روز گذشته با حکم رهبر معظم انقلاب و پایان یافتن ریاست عبدالعلی علی‌عسکری، پیمان جبلی به عنوان رئیس جدید صدا و سیما منصوب شد. او در اولین اظهارنظر پس از انتصاب به ریاست رسانه ملّی تأکید کرد که صداوسیما به عنوان مصداق واقعی رسانه مردمی، رسانه کسانی خواهد بود که صدایشان به جایی نمی‌رسد. تمام ظرفیت‌های ملی باید مورد استفاده قرار بگیرد و به ویژه ظرفیت‌های نخبگان جوان در برنامه تحولی دوره جدید صدا و سیما نقش محوری خواهند داشت.

برنامه بی‌چارچوب به تهیه کنندگی حامد مهربانی، احسانی حسینی و با اجرای جواد مولانیا و پدرام ابدان شنبه‌ها ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

این مجله تلویزیونی که شب های شنبه هر هفته روی آنتن می‌رود، کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار است که با لحن طنز و جدی به حوزه های مختلف ادبی و هنری پرداخته و سعی می‌کند با نگاهی تحلیلی به اخبار و مسائل روز ادب و هنر، رویکرد انتقادی و مطالبه‌گرانه داشته باشد.

از کارشناسان ثابت «بی چارچوب» که در هر قسمت به موضوعات مختلف ادبی و هنری می‌پردازند، می‌شود به: آرش خوشخو، جمال رحمتی، میلاد عرفانپور، علی شمس و محمدرضا وحیدزاده اشاره کرد.

تیم محتوایی و نویسندگان برنامه را جمعی از روزنامه‌نگاران فرهنگی و هنری تشکیل می‌دهند که می‌توان به: محمد جواد ترابی، احسان زیورعالم، صوفیا نصرالهی، فرنوش آبا، الهه صالحی و حامد آبکنار اشاره کرد.

بازپخش این برنامه یکشنبه هرهفته ساعت ۹ صبح و ۱۶ بعدازظهر خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`