موج
کدخبر : ۴۰۰۲۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400224

وزیر فرهنگ و ارشاد دولت سیزدهم در حکمی مهدی‌پور را به سمت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر فرهنگ و ارشاد دولت سیزدهم در حکمی مهدی‌پور را به سمت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و با مأموریت اصلی «بازآرایی ساختار رسانه‌ای کشور» منصوب کرد.

بنا بر این گزارش فرشاد مهدی پور متولد 1357 است و در رشته های دکترای سیاست‌گذاری فرهنگی، کارشناسی ارشد ارتباط اجتماعی  و کارشناسی خبرنگاری تحصیل کرده است.

وی موسس و سردبیر روزنامه صبح‌نو، عضو هیات مدیره خبرگزاری مهر و روزنامه‌های جام‌جم، صبح‌نو و تهران‌تایمز و سایت خبری فردا، مدیر خبرگزاری‌های خانه ملت و شانا (پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت)، سردبیری هفته‌نامه‌های پنجره، سروش‌هفتگی و آینده‌سازان، دبیری روزنامه‌های همشهری و خبر و خبرنگاری در روزنامه‌های قدس و جام‌جم و خبرگزاری فارس را در کارنامه خود دارد.

وی همچنین موسس مرکز مطالعات فضای مجازی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی نیز بوده است.

مهدی پور نگارش کتاب‌های ما و مسائل فضای مجازی، خبرگزاری‌های ایران، توسعه فرهنگی در ایران، رسانه‌های و سیاست‌های انقلابی، پیامک خبری و تیتر یک (واژه‌نامه روزنامه‌نگاران ایران) و... را در حوزه ارتباطات، رسانه و فضای مجازی در کارنامه خود دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`