موج
کدخبر : ۳۸۶۱۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386143

شان پن با فیلم «روز پرچم» که خودش نیز در آن ایفای نقش کرده به جشنواره فیلم کن بازگشته است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از ورایتی، در روز اکران فیلم سینمایی روز پرچم در جشنواره کن شان پن نیز احساساتی شد و نزدیک بود مثل مت دیمون گریه کند. فیلم سینمایی او از سوی حاضران کن به مدت چهار دقیقه تشویق شد. در این فیلم سینمایی دختر شان پن، دیلن فرانسیس پن، نیز نقش آفرینی کرده و اولین حضور او به عنوان نقش اول یک فیلم سینمایی با استقبال منتقدان روبرو شد.

شان پن علاوه بر کارگردانی در این فیلم نقش جان فوگل را بازی کرده که یک سارق بانک واقعی است. روز تولد این شخصیت در ۱۴ ژوئن (مصادف با روز پرچم آمریکا) است و نام فیلم هم با الهام از این موضوع برداشت شده است.

دیلن در این فیلم نقش، جنیفر دختر سارق را بازی می‌کند که یک خبرنگار است و رابطه‌ای آشفته با خانواده اش دارد.

فیلم سینمایی «روز پرچم» بر اساس کتاب خاطرات جنیفر فوگل است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. این اثر در واقع برای پن یک فیلم خانوادگی است چرا که برادر کوچکتر دیلن نیز نقش برادر او را در فیلم بازی کرده است. به نظر می‌رسد این فیلم از آخرین فیلم شان پن در جشنواره کن در سال ۲۰۱۶ به نام «آخرین چهره» که نقد‌های منفی دریافت کرد، عملکرد بهتری داشته است.

البته همچنین ورایتی نوشت این فیلم مثل دیگر فیلم‌هایی که در بخش رقابتی هفتاد و چهارمین دوره جشنواره کن حضور دارند، حاضران را نتواسته تحت تاثیر قرار دهد. از ساعت دوم فیلم سینمایی که داستان با روند کندی روایت می‌شود، تعدادی از تماشاگران سالن سینما را ترک کردند. یکی از مخاطبان این فیلم را افتضاح توصیف کرد.

جز باترورث، فیلمنامه این اثر را اقتباس کرده و دنی مودر همسر جولیا رابرتس تصویربرداری آن را بر عهده داشته است. «روز پرچم» در تاریخ ۲۰ آگوست راهی سینما‌های آمریکا می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها